Kontakt

Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli Stowarzyszenia „Wspólnota Polska”

Kontakt:

Szkolenia i konferencje – informacje logistyczne

Emilia Kamińska; odnswp@swp.org.pl, pn – pt 8:00 – 16:00

Szkolenia i konferencje – informacje programowe

Katarzyna Czyżycka; k.czyzycka@swp.org.pl, pn – pt 9:00 – 17:00

Szkolenia online

Maciej Pietrzak; szkolenia.odnswp@gmail.com

Szkoła 6.0.

Lucyna Bzowska; l.bzowska@swp.org.pl

Kinga Maciaszczyk; k.maciaszczyk@swp.org.pl

Razem dla Edukacji

Karolina Szymborska; razemdlaedukacji@swp.org.pl

Urodziny Biało – Czerwonej

Joanna Grabek; j.grabek@swp.org.pl

Podręczniki

Katarzyna Czyżycka; k.czyzycka@swp.org.pl

koordynacja działań Lokalnych Ośrodków Metodycznych

Katarzyna Czyżycka; lokalny.osrodek.metodyczny@gmail.com

LOM w Chicago

Alicja Nawara, a.nawara.lom@wspolnotapolska.org.pl

Halina Żurawski, h.zurawski.lom@wspolnotapolska.org.pl

LOM w Nowym Jorku

Maria Marchwinski; m.marchwinski.lom@wspolnotapolska.org.pl

LOM w Budapeszcie

Anna Lang; a.lang.lom@wspolnotapolska.org.pl

LOM w Madrycie

Magdalena Dębowska; m.debowska.lom@wspolnotapolska.org.pl

LOM na Białorusi

Maria Gilewska; m.gilewska.lom@wspolnotapolska.org.pl

LOM w Australii

Bożena Iwanowski; b.iwanowski.lom@wspolnotapolska.org.pl