Szanowni Państwo,
serdecznie zapraszamy Państwa na szkolenie „Gry i zabawy z elementami terapii Si, które warto wykorzystać w pracy z dzieckiem”, które odbędzie się w dniu 9 października 2023 w formule on-line.
Program szkolenia/Opis szkolenia:
Czy wiesz, że poza pięcioma powszechnie znanymi zmysłami i wykraczającym poza ramy naukowe szóstym zmysłem, badacze wyróżniają jeszcze przynajmniej dwa, a nawet trzy inne?
Integracja sensoryczna, to inaczej zdolność do rozumienia i porządkowania bodźców i informacji dostarczanych z otoczenia i z własnego ciała poprzez zmysły. Człowiek od urodzenia otoczony jest przez mnóstwo napływających z każdej strony bodźców. Codziennie widzimy i dotykamy olbrzymią ilość przedmiotów o różnych kształtach, kolorach, fakturach, słyszymy przeróżne dźwięki: muzykę, szepty, odgłosy zwierząt i maszyn, smakujemy potrawy, czujemy intensywne zapachy, czujemy także swoje ciało, kierujemy nim, żeby wykonać określoną aktywność. Te wszystkie czynności, które wykonujemy, wymagają zaangażowania ze strony układu sensorycznego. Rozwój naszych zmysłów zaczyna się już w łonie matki i trwa przez całe dzieciństwo. Dlatego tak ważne jest, aby umożliwić i zaproponować naszym dzieciom różnorodne doświadczenia oraz zabawy, które mogą pomóc w kształtowaniu i doskonaleniu prawidłowego ich funkcjonowania.
Szkolenie poprowadzi dr MARTA KOPLEJEWSKA magister fizyki, doktora nauk społecznych z dyscypliny pedagogika. Posiada bogate doświadczenie w zakresie pracy dydaktyczno – wychowawczej, a także szeroką wiedzę i umiejętności w zakresie tworzenia dokumentacji dotyczącej organizacji procesu edukacyjnego. Jest nauczycielem dyplomowanym, egzaminatorem z fizyki, rzeczoznawcą podręczników z fizyki, ekspertem komisji egzaminacyjnych i kwalifikacyjnych dla nauczycieli ubiegających się o awans na stopień zawodowy. Adiunkt w Krakowskiej Akademii im. Frycza Modrzewskiego. Była prodziekan w poznańskiej Wyższej Szkole Bezpieczeństwa z siedzibą w Skoczowie. Przez 13 lat związana z Zespołem Placówek Szkolno-Wychowawczo-Rewalidacyjnych w Cieszynie, gdzie pracowała z dziećmi i młodzieżą z różnym stopniem niepełnosprawności intelektualnej, deficytami rozwojowymi oraz w normie intelektualnej. Wieloletni pedagog prowadzący zajęcia w ramach wczesnego wspomagania rozwoju dziecka. Niejednokrotnie udowodniła, iż nie ma barier w zdobywaniu szczytów dla osób z niepełnosprawnością i tylko holistyczne podejście może przynieść wielkie sukcesy. Praca z dziećmi i młodzieżą jest dla niej wielką pasją. Lubi nowe wyzwania oraz stosuje niekonwencjonalne metody nauczania, takie jak tablice multimedialne, aplikacje, okulary 3D. Potwierdzeniem skuteczności tych działań jest uzyskiwanie wysokich lokat przez jej podopiecznych. Pracę traktuje bardzo odpowiedzialnie, a zdobyta wiedza i uśmiech dziecka są dla niej największą nagrodą. Uczniowie uwielbiają jej zajęcia: doświadczenia fizyczne, jakie przeprowadza w ramach spotkań na Uniwersytecie Dziecięcym, cieszą się ogromnym zainteresowaniem! W 2018 roku Marta Koplejewska znalazła się w zaszczytnym i bardzo wąskim gronie 13 nauczycieli nominowanych do nagrody Nauczyciela Roku.
Aby zapisać się na szkolenie, należy:
- wypełnić poniższy formularz zgłoszeniowy do dnia 8 października 2023 do godz. 20:00.
- Podczas wypełniania formularza należy wybrać jeden z pakietów: podstawowy (bez zaświadczenia o uczestnictwie w szkoleniu) lub z certyfikatem (z zaświadczeniem o uczestnictwie)
- Po wypełnieniu formularza strona automatycznie przekieruje na YouTube, gdzie odbędzie się szkolenie. Osoby, które wykupią pakiet z certyfikatem dodatkowo otrzymają mailem link w dniu szkolenia.
- W razie problemów należy napisać mail na adres: szkolenia.odnswp@gmail.com
- Szkolenie odbywa się tylko w dniu i godzinie podanej wyżej (nie jest nagrywane).
ZAŚWIADCZENIE ZE SZKOLENIA
Szanowni Państwo!
Istnieje możliwość uzyskania imiennego i numerowanego elektronicznego certyfikatu ze szkolenia wydanego przez akredytowaną placówkę doskonalenia nauczycieli! Koszt takiego certyfikatu i szkolenia 27 PLN.
Certyfikat (zaświadczenie) możecie Państwo wykupić na dwa sposoby:
- szybkim przelewem (systemem Przelewy24 lub PayPalem) lub kartą kredytową zaznaczając w poniższym formularzu opcję “chcę zakupić certyfikat teraz)
- przelewem tradycyjnym na dane ośrodka (poniżej) i wgrać poprzez formularz poniżej
DANE DO PRZELEWU
Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli Stowarzyszenia „Wspólnota Polska” ul. Pieniężnego 6, 14-100 Ostróda nr konta 14 2490 0005 0000 4600 7271 8358, Swift : ALBPPLPW. W tytule przelewu należy wpisać nazwę szkolenia. Koniecznym warunkiem jest przesłanie nam potwierdzenia wpłaty poprzez poniższy formularz.
UWAGA!!!
Jeśli po zapisaniu się na szkolenie nie zostaliście Państwo przekierowani automatycznie na stronę szkolenia (YouTube) i nie otrzymaliście Państwo maila, WASZA PŁATNOŚĆ NIESTETY SIĘ NIE POWIODŁA. W takiej sytuacji, polecamy wykonanie PRZELEWU TRADYCYJNEGO I WGRANIE POTWIERDZENIA OPŁATY.
DLACZEGO MOJA PŁATNOSC NIE PRZESZŁA?
Płatność przez Przelewy24 w sieci trwa zaledwie kilkanaście sekund, ale faktyczne przekazanie środków może nastąpić dopiero po jakimś czasie, ponieważ transakcja wymaga autoryzacji ze strony banków (Państwa i naszego). Fakt, że pieniądze zniknęły z Państwa konta, nie oznacza, że ODN SWP już je posiada. Bank w ten sposób zabezpiecza środki na rachunku na pokrycie płatności i przekazuje je dopiero po swojej akceptacji. Jeśli bank odmówi wykonania transakcji, środki zostają “zamrożone”, a następnie zwrócone na Państwa rachunek w terminie wynikającym z wewnętrznych regulacji banku (zazwyczaj do 48 godz. roboczych).
Jeśli termin przewidziany powyżej nie upłynął, proszę poczekać cierpliwie na środki. Wysyłanie do nas potwierdzenia przelewu w takim przypadku jest zbędne, ponieważ nie przyspieszy to księgowania.
Dopiero po przekroczeniu czasu, gdy środki nie pojawią się na saldzie, prosimy o potwierdzenie wykonania transakcji na adres PayPro (właścicieli Przelewów24).
październik 2024
Wydarzenia dla październik
1
Wydarzenia dla październik
2
Wydarzenia dla październik
3
Wydarzenia dla październik
4
Wydarzenia dla październik
5
Wydarzenia dla październik
6
Wydarzenia dla październik
7
Wydarzenia dla październik
8
Wydarzenia dla październik
9
Wydarzenia dla październik
10
Wydarzenia dla październik
11
Wydarzenia dla październik
12
Wydarzenia dla październik
13
Wydarzenia dla październik
14
Nauczanie języka polskiego jako obcego – GRAMATYKA
Kreatywny nauczyciel,czyli jak i po co rozwijać twórczy potencjał
Wydarzenia dla październik
16
Nauczanie języka polskiego jako obcego
Praca z dziećmi z zaburzeniami rozwojowymi i psychologicznymi
Formy pomocy małemu dziecku w świetle przepisów prawa oświatowego
Wydarzenia dla październik
17
Dialog międzykulturowy
Uczeń z zachowaniami opozycyjno – buntowniczymi w szkole.
Wydarzenia dla październik
18
Wydarzenia dla październik
19
Wydarzenia dla październik
20
Wydarzenia dla październik
23
Praca z dziećmi z zaburzeniami rozwojowymi i psychologicznymi
Praktyczne wskazówki do pracy z dzieckiem ze spektrum
Wydarzenia dla październik
25
Wydarzenia dla październik
26
Wydarzenia dla październik
27
Wydarzenia dla październik
30
Wydarzenia dla październik
31
- Kreatywny nauczyciel, czyli jak i po co rozwijać twórczy potencjał ucznia?
- Uczeń z zachowaniami opozycyjno – buntowniczymi w szkole. Istota i charakterystyka ODD cz. I
- Proces dydaktyczny a uczniowie z niepełnosprawnościami: komunikacja i wsparcie
- Hejt w szkole, hejt w sieci
- Nauczanie języka polskiego jako obcego – GRAMATYKA
- Savoir – vivre w kontaktach z uczniami z niepełnosprawnościami
- Studium Metodyczne dla nauczycieli z USA
- Nauczanie języka polskiego jako obcego
- Adaptacja w szkole, czyli strategie wspierania uczniów z zaburzeniami ze spektrum autyzmu
- Cyfrowe lekcje: bezpieczeństwo i AI w nowoczesnej edukacji