Szanowni Państwo

Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli SWP w 2023 r. organizuje obchody roku Kopernika. Będzie to bowiem szczególny rok, który jest jednocześnie 550. rocznicą urodzin i 480. rocznicy śmierci tego Wybitnego Polaka.

Z doświadczenia wiemy, że najlepszy program obchodów dla szkół zbudują… nauczyciele 🙂 Dlatego serdecznie zapraszamy dyrektorów szkół polonijnych oraz prezesów polonijnych organizacji oświatowych na Międzynarodową Konferencję Metodyczną Być jak Kopernik, podczas której dyrektorzy szkół polskich ze świata, spotkają się stacjonarnie po pandemii, by wspólnie ustalić program obchodów roku Kopernikańskiego.

Do tego dorzucimy garść warsztatów metodycznych z naszymi najlepszymi trenerami, atrakcyjny program towarzyszący i ciekawe rozmowy w kuluarach 🙂

Konferencja odbędzie się w dniach 23 – 25 września 2022 r. w Ostródzie na Mazurach. Organizator pokrywa koszty zakwaterowania i wyżywienia na miejscu.

Liczba miejsc jest ograniczona. Pierwszeństwo mają liderzy polonijnych środowisk oświatowych oraz autorzy najciekawszych pomysłów 🙂

I tura rekrutacji trwa do 15 lipca 2022. Kolejne ogłaszane będą w miarę wolnych miejsc 🙂

FORMULARZ REJESTRACYJNY znajduje się pod spodem.