Data

kwi 10 2022
Expired!

Czas

8:00 am - 6:00 pm

Dzieci uchodźcze w szkole

Szanowni Państwo,

w ramach doskonalenia nauczycieli serdecznie zapraszamy na webinar pt. Dzieci uchodźcze w polskiej szkole. Punkt widzenia psychologa, który odbędzie się 11 kwietnia o godz. 20:00 w formule on-line.

W czasie spotkania będą Państwo mogli zadać pytania naszej ekspertce, która postara się odpowiedzieć na większość z nich.

Poruszymy m.in..

  • kondycję psychiczną klasy, kiedy wchodzi nowy “obcy” kolega
  • kondycję psychiczną dzieci uchodźczych
  • kondycję psychiczną rodziców dzieci z klasy
  • kondycję psychiczną samych nauczycieli.

Szkolenie poprowadzi Aleksandra Piotrowska – doktor psychologii. Pracownik naukowy Wydziału Pedagogicznego Uniwersytetu Warszawskiego i Wyższej Szkoły Pedagogicznej ZNP w Warszawie. Oprócz pracy naukowej i doradztwa dla rodziców i nauczycieli współpracuje jako społeczny doradca z Rzecznikiem Praw Dziecka i Komitetem Ochrony Praw Dziecka. Zajmuje się także propagowaniem wiedzy psychologicznej, współpracując w tym zakresie jako ekspert z prasą, a także ze stacjami radiowymi oraz telewizyjnymi. Autorka kilkudziesięciu publikacji naukowych i popularyzatorskich. Prywatnie nałogowy czytelnik literatury wszelakiej, miłośniczka wyjazdów narciarskich i podróży. Matka dwójki dzieci i babcia dwójki wnucząt.