Data

kwi 05 2022
Expired!

Czas

8:00 pm

Koszt

28.00

Motywacyjna rola dramy w nauczaniu języka

Szanowni Państwo,

w ramach doskonalenia nauczycieli, serdecznie zapraszamy na warsztaty: Motywacyjna rola dramy w nauczaniu języka, które odbędą się 5.04 (cz.1.) i 07.04 (cz.2.) o godz. 20:00 w formule on-line na platformie ZOOM.

Podczas warsztatów dowiecie się Państwo czym jest drama i jak stosować ją na zajęciach, na których uczeń ma problemy w mowie w danym języku. Warsztaty przeznaczone są zarówno dla nauczycieli j. polskiego, jak i języków obcych. Zarówno dla nauczycieli w Polsce, jak i polonijnych.

Ponieważ zajęcia mają charakter warsztatowy liczba miejsc jest ograniczona.

Zajęcia poprowadzi Katarzyna Władyka – polonistka, glottodydaktyk, metodyk nauczania. Absolwentka polonistyki Uniwersytetu Jagiellońskiego i Szkoły Dramy Stosowanej w Warszawie, redaktor naczelna magazynu edukacyjnego „Razem Młodzi Przyjaciele” wydawanego w Londynie. Członkini Stowarzyszenia National Drama (UK). Od ponad 10 lat uczy języka polskiego jako obcego i drugiego w Wielkiej Brytanii, gdzie prowadzi kursy przygotowujące do egzaminów certyfikatowych oraz GCSE i A level z języka polskiego. Prowadzi również warsztaty metodyczne dla nauczycieli z zakresu pedagogiki twórczości i dramy edukacyjnej.