Data

maj 17 2022
Expired!

Perfekcjonizm a zdrowie

Szanowni Państwo,

w ramach doskonalenia nauczycieli, serdecznie zapraszamy na webinar Perfekcjonizm a zdrowie i bezowocne proszenie o miłość. Nauka dbania o siebie, który odbędzie się w najbliższy wtorek, 17 maja 2022 o godz. 20:00 w formule on-line

Opis szkolenia:

W czym przejawia się perfekcjonizm? Skąd się bierze? Jak oddziałuje na człowieka, jego otoczenie i rodzinę? Czego oczekuje perfekcjonista? Czy otrzymuje to, czego mu brakuje? Pułapka perfekcjonizmu. Podstawowe potrzeby człowieka i zadania umysłu. Czego trzeba się nauczyć, by zacząć żyć wystarczająco dobrze i szczęśliwie.

Szkolenie poprowadzi dr Elżbieta Zubrzycka –  magister psychologii (specjalizacja: psychologia kliniczna); doktor nauk humanistycznych. Wykładała na Akademii Medycznej w Gdańsku, a następnie zajmowała się pracą terapeutyczną w Poradni Nerwic dla Dzieci w Gdańsku. Ukończyła dwuletnie studium psychoterapii oraz liczne szkolenia w zakresie technik terapeutycznych, takich jak: terapia rodzin w podejściu systemowym, prowadzenie grup Balinta, NLP, hipnoza. Równolegle wykładała w Instytucie Psychologii U.G. (psychologię rodziny, wychowawczą, rozwojową, techniki  terapeutyczne, psychosomatykę). Prowadziła badania naukowe w ramach projektów międzyresortowych.