Inter@ktywnie i inspirująco. Dydaktyczne wyzwania w pracy nauczyciela i nauczycielki

ZAPISY ZAMKNIĘTE

Szanowni Państwo,

w ramach doskonalenia nauczycieli serdecznie zapraszamy na szkolenie Inter@ktywnie i inspirująco. Dydaktyczne wyzwania w pracy nauczyciela i nauczycielki, które odbędzie się 21 listopada w godzinach 17:00 – 21:00 czasu polskiego.

Program szkolenia obejmuje następujące zagadnienia:

 1. Budzący się NaUCZYciel
  Kim jest nauczyciel i nauczycielka dla swoich uczniów i uczennic? Jak być inspiratorem, mentorem, trenerem, a czasem po prostu być w klasie, szkole? Kilka słów o wyzwaniach w pracy dzisiejszego nauczyciela i nauczycielki.
 2. Niezbędnik kreatywnego nauczyciela i nauczycielki.
  Jak wykorzystać nowinki technologiczne i nie bać się je wykorzystać w zdalnej i stacjonarnej formie. Jak umiejętnie bawić się, jednocześnie ucząc? Jak świadomie korzystać z zasobów Internetu, bez naruszania praw autorskich. O metodach aktywnych na zajęciach.
 3. Wychowawcze inspiracje
  Poznamy i omówimy materiały, które można wykorzystać na lekcjach wychowawczych. Poznamy narzędzia, które wykorzystasz w swojej wychowawczej pracy. Są tu inspiracje wychowawcze, narzędzia, z których można korzystać na wychowawczej, filmy i ciekawe artykuły. Pokażemy tablicę interaktywną ze wszystkimi materiałami.
 4. Dydaktyczne rozterki belfrów – podsumowanie
  W międzyczasie prowadzone będą dyskusje i pokazywane będą przerywniki na lekcje, które będzie można z powodzeniem wykorzystać na swoich zajęciach.

Szkolenie poprowadzi Barbara Chyłka –  nauczyciel języka niemieckiego, historii i religii z zamiłowania i pasji. Ciągle szuka nowych pomysłów i rozwiązań edukacyjnych. Uwielbia narzędzia TIK, które staram się w miarę możliwości stosować w swojej pracy.

Koszt szkolenia to 59 PLN. Aby zapisać się na szkolenie, należy wypełnić poniższy formularz szkoleniowy. Koniecznym jest wgranie do formularza potwierdzenia wpłaty. W cenie szkolenia są materiały oraz zaświadczenie.

DANE DO PRZELEWU
Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli Stowarzyszenia „Wspólnota Polska”
ul. Pieniężnego 6, 14-100 Ostróda
14 2490 0005 0000 4600 7271 8358, Swift (dla przelewów zza granicy): ALBPPLPW lub PAYPALEM na adres: szkolenia.odnswp@gmail.com

Serdecznie zapraszamy.

ZAPISY ZAMKNIĘTE