Dziecko/nastolatek po traumie, także tej wojennej

Szanowni Państwo,

w związku z coraz częstszym przyjmowaniem do szkół dzieci migrujących oraz potrzebą, serdecznie zapraszamy na spotkanie szkoleniowe dyrektorów i wicedyrektorów szkół, pedagogów i psychologów z panią profesor Haliną Grzymałą – Moszczyńską, które odbędzie się 28 lutego o godz. 11:00 polskiego czasu w formule on-line.

Spotkanie szkoleniowe będzie poświęcone dzieciom i nastolatkom przeżywającymi traumę, także tę wojenną oraz sposób radzenia sobie z uczniami, którzy pojawiają/pojawią się w szkołach z traumami wojennymi.

Pani prof. Halina Grzymała – Moszczyńska jest psychologiem klinicznym i kulturowym, pracuje na co dzień z uchodźcami, wykłada na Uniwersytecie Jagiellońskim.

Spotkanie jest bezpłatne.

Aby się na nie zalogować, należy o godz. 11:00 wejść w link: https://youtu.be/2c9mqWzJW78

Zapraszamy.

ZAPRASZAMY NA INNE NASZE SZKOLENIA

Szanowni Państwo!

istnieje możliwość uzyskania imiennego i numerowanego elektronicznego certyfikatu ze szkolenia wydanego przez akredytowaną placówkę doskonalenia nauczycieli! Koszt takiego certyfikatu to 22 PLN

Certyfikat (zaświadczenie) możecie Państwo wykupić na dwa sposoby:

  • szybkim przelewem (systemem Przelewy24 lub PayPalem) lub kartą kredytową zaznaczając w poniższym formularzu opcję “chcę zakupić certyfikat teraz)
  • przelewem tradycyjnym na dane ośrodka (poniżej) i wgrać poprzez formularz poniżej
    DANE DO PRZELEWU
  • Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli Stowarzyszenia „Wspólnota Polska” ul. Pieniężnego 6, 14-100 Ostróda nr konta 14 2490 0005 0000 4600 7271 8358, Swift : ALBPPLPW. W tytule przelewu należy wpisać nazwę szkolenia. Koniecznym warunkiem jest przesłanie nam potwierdzenia wpłaty poprzez poniższy formularz.
  • Uwaga! Nie sprzedajemy materiałów.

Certyfikaty dosyłamy w ciągu 7 dni roboczych.