Podstawy języka ukraińskiego dla nauczycieli w Polsce

Szanowni Państwo,

Szanowni Państwo,w odpowiedzi na sygnały od nauczycieli chcących przygotować się jak najlepiej na ewentualny przyjazd uczniów mówiących po ukraińsku, przygotowaliśmy dla Państwa ekspresowy kurs podstaw tego języka. W ciągu kilku spotkań prowadzonych przez naszego wykładowcę (Polkę z Ukrainy). Kurs nie sprawi, że zaczniecie Państwo mówić po ukraińsku, ale sprawi, że będziecie Wam łatwiej nawiązać pierwsze kontakty i zrozumieć zagubione i przestraszone dziecko, a ono będzie się czuło bezpieczniej.

Kurs rozpocznie się 11 marca o godz. 19:00 i trwać będzie przez 5 kolejnych piątków, do 8 kwietnia. W tym czasie poznamy kolejne zwroty w j. ukraińskim. Pierwsze spotkanie – organizacyjne i zapoznawcze z kursem – odbędzie się w najbliższy czwartek, 3 marca o godz. 15:00.

Zajęcia poprowadzi Olga Suchcicka – urodzona w Berdiańsku (Ukraina), lektorka języka polskiego jako obcego, biegle władająca językiem ukraińskim, działaczka polonijna.

Cykl wykładów jest bezpłatny. Aby wziąć w nim udział, należy zalogować się 3 marca o 15:00, a w piątki od 11 marca o 19:00

UWAGA!!!!!

Z POWODU OGROMNEGO ZAINTERESOWANIA KURSEM LINKI DO BEZPŁATNYCH WEBINARÓW BĘDZIEMY ZAMIESZCZAĆ TU, NA STRONIE. PIERWSZY PONIŻEJ. NIE OBOWIĄZUJĄ ZAPISY!!

JEŚLI CHCE PAN/PANI DOSTAĆ CERTYFIKAT I WPŁACIĆ 120 PLN NA POMOC OSOBOM Z UKRAINY, PROSZĘ WYPEŁNIĆ NIEBIESKI FORMULARZ PONIŻEJ. DZIĘKUJEMY ZA ZROZUMIENIE :)))

Link do PIERWSZEGO SPOTKANIA:

https://youtu.be/5AXEAd-UCSk

Kolejne kursy będą na stronach

Możecie Państwo jednak wykupić certyfikat ze szkoleń w kwocie 120 PLN (za cały cykl). Całość kwoty zostanie przeznaczona na cele statutowe Stowarzyszenia “Wspólnota Polska”, które zajmuje się pomocą Polonii i Polakom za granicą. Aktualnie najważniejszym działaniem SWP jest pomoc osobom uciekającym z Ukrainy.

 • DANE DO PRZELEWU
 • Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli Stowarzyszenia „Wspólnota Polska” ul. Pieniężnego 6, 14-100 Ostróda nr konta 14 2490 0005 0000 4600 7271 8358, Swift : ALBPPLPW. W tytule przelewu należy wpisać nazwę szkolenia. 

ZAPISZ SIĘ NA INNE NASZE SZKOLENIA

 • 📍1. Jak się zapisać? Nie zapisujemy się. Po prostu odtwarzamy szkolenie w piątki o 19:00. Linki są na naszym FB i stronie (są w pierwszym komentarzu i na naszej stronie)
 • 📍 2. Czy można jeszcze wykupić certyfikat? Tak, można do 8 kwietnia
 • 📍 3. Czy szkolenia są nagrywane? Tak, dostęp do nich mają osoby wykupujące certyfikat.
 • 📍 4. Kiedy otrzymam link do nagrania? Linki wysyłamy RAZ W TYGODNIU w sobotę. Być może jest w SPAMie. Jeśli zapłaci Pan/Pani za certyfikat w czwartek przed drugim szkoleniem, to link do nagrania z pierwszego i drugiego otrzyma Pan/Pani hurtem w sobotę po drugim webinarze.
 • 📍 5. Czy otrzymam materiały? Materiały (prezentację ze szkolenia) wysyłamy jako bonus osobom, które zapłaciły za certyfikat.
 • 📍 6. Kiedy otrzymam certyfikat? Do 7 dni po zakończonym szkoleniu. Nie wysyłamy certyfikatów przed rozpoczęciem kursu.
 • 📍 7. Jak długo będą dostępne nagrania? Od 12 marca do 15 kwietnia 🙂
 • 📍8. Czy wystawiamy faktury? TAK. I akredytację, jeśli trzeba, także dosyłamy 🙂
 • 📍9. Jak zapłacić za certyfikat? Przelewem zwykłym na dane ODN, a następnie wgrać potwierdzenie wpłaty poprzez stronę https://odnswp.pl/2022/02/26/podstawy…
 • 📍10. Zapłaciłam, a nie mam materiałów Proszę sprawdzić SPAM. Proszę pamiętać, że aby dostać materiały i certyfikat konieczne jest wgranie potwierdzenia wpłaty przez formularz na stronie https://odnswp.pl/2022/02/26/podstawy…
 • 📍11. Strona nie działa, co robić? Prawdopodobnie własnie w tej chwili wchodzi na nią bardzo dużo osób, proszę spróbować następnego dnia lub za kilka godzin.

FORMULARZ POTWIERDZEŃ PRZELEWU