Mówię do Ciebie

Szanowni Państwo,
w ramach doskonalenia nauczycieli, serdecznie zapraszamy Państwa na szkolenie ‘Mówię do Ciebie’, czyli kto, dlaczego, skąd i w ogóle po co?, które odbędzie się 16 lutego 2023 o godz. 20:00 czasu polskiego.

Spotkanie, podczas którego Magdalena Kumorek podzieli się swoimi spostrzeżeniami związanymi komunikacją, a także doświadczeniami i wskazówkami dotyczącymi wystąpień publicznych. Po krótkim wystąpieniu będzie oczywiście możliwość zadawania pytań i wspólnej rozmowy. 

Komunikacja, o której mowa będzie także podczas tego spotkania, stała się, obok miłości, punktem wyjścia dla programu „Love Story czyli Story to Love” – kolejnego autorskiego projektu aktorki (2022). Magdalena Kumorek postanowiła wyśpiewać to, czego opowiedzieć tak po prostu się nie da. Tym sposobem powstała niezwykła historia spleciona z niemal stu fragmentów polskich przebojów, z którą aktorka dziś występuje zarówno w Warszawie (Kalinowe Serce), jak i całym kraju.

MAGDALENA KUMOREK

Absolwentka Akademii Teatralnej w Warszawie, laureatka Przeglądu Piosenki Aktorskiej, Festiwalu Piosenki Francuskiej w Lubinie i Konkursu na Interpretację Piosenek Agnieszki Osieckiej w Warszawie. Grała m.in. w Teatrze Muzycznym w Gdyni i wrocławskim Capitolu, Teatrze 6. Piętro i – obecnie – w Teatrze Garnizon Sztuki. Aktorka teatralna, filmowa i serialowa, wegetarianka, duch wolny i poszukujący.

Aktorka uwielbiana przez widzów choćby za rolę w serialu „Przepis na życie” czy filmie „Poranek Kojota”, ostatnio najwięcej czasu spędza w trasie ze spektaklami i koncertami. Artystkę możemy zobaczyć obecnie na żywo w „Niepamięci” oraz „Victoria – true woman show” Teatru Garnizon (zarówno w Warszawie, jak i w trasie), ale przede wszystkim – w jej autorskich programach realizowanych w całej Polsce. 

W 2014 roku nagrała płytę „Śmierci” z utworami Bolesława Leśmiana, do których sama napisała muzykę. Niedawno powróciła do tego repertuaru w koncertach – na życzenie publiczności i organizatorów. 

W 2019 roku na Festiwalu Czterech Kultur w Łodzi premierę miał pierwszy solowy projekt aktorki – „Madaleine”. Było to autorskie tour de force, bezkompromisowa hybryda własnych piosenek, monologów i skeczy. 

Koszt: 5 PLN, certyfikat 25 PLN

Aby zapisać się na szkolenie należy wypełnić
formularz rejestracyjny do 16.02. do godz. 16:00

 1. Wypełnić poniższy formularz rejestracyjny
 2. Linki do szkolenia zostaną rozesłane w dwóch
  turach: pierwsza 16.02. ok. godz. 13:00 – 14:00 i druga 16.02. ok. godz.
  19:30.
 3. W razie problemów należy napisać mail na adres:
  szkolenia.odnswp@gmail.com
 4. Szkolenie odbywa się tylko w dniu i godzinie
  podanej wyżej.