Praca z uczniem zdolnym

Szanowni Państwo,

serdecznie zapraszamy na szkolenie Jak pracować z uczniem zdolnym, które odbędzie się 27 lutego 2023 o godz. 20:00 w formule on-line.

Opis:

Uczestnicy szkolenia będą mieli okazję zapoznać się z różnymi formami pracy z dzieckiem zdolnym, zgodnie z podstawami prawymi dotyczącymi edukacji, poznając wskazówki praktyczne związane z diagnozowaniem predyspozycji i zdolności dziecka, w tym sposoby na identyfikowanie i rozwijanie inteligencji wielorakich. Omówione zostaną także metody pracy z dzieckiem zdolnym, takie jak różnorodne techniki dydaktyczne, wyzwania i projekty, a także metody indywidualnego nauczania. Dowiemy się, jakie strategie nauczycieli są najbardziej skuteczne i jakie przyczyniają się do sukcesów uczniów zdolnych. Szkolenie to pozwoli nauczycielom na lepsze zrozumienie potrzeb i oczekiwań uczniów zdolnych oraz nauczy ich, jak najlepiej rozwijać ich talenty i umiejętności.

Szkolenie poprowadzi mgr Anna Morawska – absolwentka pedagogiki opiekuńczo – wychowawczej i terapeutycznej UAM w Poznaniu. Ukończyła studia podyplomowe z zakresu oligofrenopedagogiki. Uczestniczyła w licznych kursach i szkoleniach w zakresie terapii pedagogicznej, profilaktyki uzależnień i psychoedukacji, m.in. pracy z dzieckiem zdolnym, a także dyslektycznym i z dyskalkulią. Uzyskała certyfikat Trenera Grupowego Treningu Zastępowania Agresji, jest także certyfikowanym terapeutą Instrumental Enrichment. Na co dzień pracuje w Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej gdzie zajmuje się diagnozą i terapią pedagogiczną, szczególne miejsce w jej pracy zajmuje diagnoza i wsparcie dzieci zdolnych. Prowadzi szkolenia dla rodziców i nauczycieli, a także zajęcia warsztatowe dla dzieci młodzieży.

KOSZT: certyfikat 25 PLN, wejściówka 5 PLN.

Aby zapisać się na szkolenie należy wypełnić
formularz rejestracyjny do 27.02. do godz. 16:00

 1. Wypełnić poniższy formularz rejestracyjny
 2. Linki do szkolenia zostaną rozesłane w dwóch
  turach: pierwsza 27.02. ok. godz. 13:00 – 14:00 i druga 27.02. ok. godz.
  19:30.
 3. W razie problemów należy napisać mail na adres:
  szkolenia.odnswp@gmail.com
 4. Szkolenie odbywa się tylko w dniu i godzinie
  podanej wyżej.

ŚWIADCZENIE ZE SZKOLENIA

Szanowni Państwo!

istnieje możliwość uzyskania imiennego i numerowanego elektronicznego certyfikatu ze szkolenia wydanego przez akredytowaną placówkę doskonalenia nauczycieli! Koszt takiego certyfikatu to 25 PLN.

Certyfikat (zaświadczenie) możecie Państwo wykupić na dwa sposoby:

 • szybkim przelewem (systemem Przelewy24 lub PayPalem) lub kartą kredytową zaznaczając w poniższym formularzu opcję “chcę zakupić certyfikat teraz)
 • przelewem tradycyjnym na dane ośrodka (poniżej) i wgrać poprzez formularz poniżej teraz lub później przez stronę potwierdzeń przelewu (klik)

DANE DO PRZELEWU

Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli Stowarzyszenia „Wspólnota Polska” ul. Pieniężnego 6, 14-100 Ostróda nr konta 14 2490 0005 0000 4600 7271 8358, Swift : ALBPPLPW. W tytule przelewu należy wpisać nazwę szkolenia. Koniecznym warunkiem jest przesłanie nam potwierdzenia wpłaty poprzez poniższy formularz.

Certyfikaty dosyłamy w ciągu 7 dni roboczych.