Rozwód i co dalej?

Szanowni Państwo,

w ramach doskonalenia nauczycieli, serdecznie zapraszamy na webinar Rozwód i co dalej?, który 28 lutego 2023 r. poprowadzi dla Państwa dr Elżbieta Zubrzycka.

Opis szkolenia:

Rozpad rodziny pojawia się po wielu latach niezgody, kłótni i/lub nienawiści lub jest skutkiem nagłego nieakceptowalnego zdarzenia. Jakie są zadania rodziny? Dlaczego dochodzi do kryzysu – jak mocno działają nasze nastawienia mimo dobrych intencji ? Czy można jeszcze uratować rodzinę w kryzysie? Jeśli nie – jak rozmawiać z dziećmi? Czy da się nie włączać ich w walkę między rodzicami? Jak im pomóc, by przystosowały się do nowej sytuacji? Jak wzmocnić dziecko w kryzysie.

Szkolenie poprowadzi dr Elżbieta Zubrzycka –  magister psychologii (specjalizacja: psychologia kliniczna); doktor nauk humanistycznych. Wykładała na Akademii Medycznej w Gdańsku, a następnie zajmowała się pracą terapeutyczną w Poradni Nerwic dla Dzieci w Gdańsku. Ukończyła dwuletnie studium psychoterapii oraz liczne szkolenia w zakresie technik terapeutycznych, takich jak: terapia rodzin w podejściu systemowym, prowadzenie grup Balinta, NLP, hipnoza. Równolegle wykładała w Instytucie Psychologii U.G. (psychologię rodziny, wychowawczą, rozwojową, techniki  terapeutyczne, psychosomatykę). Prowadziła badania naukowe w ramach projektów międzyresortowych.

oszt: 5 PLN, certyfikat 25 PLN

Aby zapisać się na szkolenie należy wypełnić formularz rejestracyjny do 28.02. do godz. 16:00

  1. Wypełnić poniższy formularz rejestracyjny
  2. Linki do szkolenia zostaną rozesłane w dwóch turach: pierwsza 28.02. ok. godz. 13:00 – 14:00 i druga 28.02. ok. godz. 19:30.
  3. W razie problemów należy napisać mail na adres: szkolenia.odnswp@gmail.com
  4. Szkolenie odbywa się tylko w dniu i godzinie podanej wyżej.

ZAŚWIADCZENIE ZE SZKOLENIA

Szanowni Państwo!

istnieje możliwość uzyskania imiennego i numerowanego elektronicznego certyfikatu ze szkolenia wydanego przez akredytowaną placówkę doskonalenia nauczycieli! Koszt takiego certyfikatu to 25 PLN.

Certyfikat (zaświadczenie) możecie Państwo wykupić na dwa sposoby:

  • szybkim przelewem (systemem Przelewy24 lub PayPalem) lub kartą kredytową zaznaczając w poniższym formularzu opcję “chcę zakupić certyfikat teraz)
  • przelewem tradycyjnym na dane ośrodka (poniżej) i wgrać poprzez formularz poniżej teraz lub później przez stronę potwierdzeń przelewu (klik)

DANE DO PRZELEWU

Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli Stowarzyszenia „Wspólnota Polska” ul. Pieniężnego 6, 14-100 Ostróda nr konta 14 2490 0005 0000 4600 7271 8358, Swift : ALBPPLPW. W tytule przelewu należy wpisać nazwę szkolenia. Koniecznym warunkiem jest przesłanie nam potwierdzenia wpłaty poprzez poniższy formularz.

Certyfikaty dosyłamy w ciągu 7 dni roboczych.