Bajkoterapia i artterapia

Szanowni Państwo,

serdecznie zapraszamy Państwa na szkolenie „Bajkoterapia i artterapia”, które odbędzie się w dniu 19 września o godz. 20:00 w formule on-line.

Program szkolenia/Opis szkolenia:

Dawno, dawno temu, za lasami, za Dunajem przyszedł na świat Bruno Bettelheim, psychoterapeuta dziecięcy, który chciał leczyć baśniami. W jego szpitalu psychiatrycznym nie było krat w oknach, a mali pacjenci pokonywali przeciwności losu zdobywając wiarę we własne możliwości. Gdyby spojrzeć na jego życie właśnie jak na baśń, przypominałaby opowieść o walce ze złem – i to takim, o którym nie przeczytamy nawet u braci Grimm. Ale czy na pewno? Skąd bierze się ich „moc”? Czy każda bajka jest bajką terapeutyczną? Jedno jest pewne, bajki czynią cuda, pomimo, iż opowieść o dobrym doktorze być może nigdy nią nie była.

Szkolenie poprowadzi Marta Koplejewska – magister fizyki, doktor nauk społecznych z dyscypliny pedagogika.

KOSZT SZKOLENIA:

  • 7 zł wejściówka
  • 27 zł – wejściówka + certyfikat + materiały

Aby zapisać się na szkolenie, należy:

  1. wypełnić poniższy formularz zgłoszeniowy do dnia 18 września 2023 do godz. 20:00.
  2. Podczas wypełniania formularza należy wybrać jeden z pakietów: podstawowy (bez zaświadczenia o uczestnictwie w szkoleniu) lub z certyfikatem (z zaświadczeniem o uczestnictwie)
  3. Po wypełnieniu formularza strona automatycznie przekieruje na YouTube, gdzie odbędzie się szkolenie. 
  4. W razie problemów należy napisać mail na adres: szkolenia.odnswp@gmail.com
  5. Szkolenie odbywa się tylko w dniu i godzinie podanej wyżej (nie jest nagrywane).

ZAŚWIADCZENIE ZE SZKOLENIA

Szanowni Państwo!

istnieje możliwość uzyskania imiennego i numerowanego elektronicznego certyfikatu ze szkolenia wydanego przez akredytowaną placówkę doskonalenia nauczycieli! Koszt takiego certyfikatu i szkolenia 27 PLN.

Certyfikat (zaświadczenie) możecie Państwo wykupić na dwa sposoby:

  • szybkim przelewem (systemem Przelewy24 lub PayPalem) lub kartą kredytową zaznaczając w poniższym formularzu opcję “chcę zakupić certyfikat teraz)
  • przelewem tradycyjnym na dane ośrodka (poniżej) i wgrać poprzez formularz poniżej

DANE DO PRZELEWU

Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli Stowarzyszenia „Wspólnota Polska” ul. Pieniężnego 6, 14-100 Ostróda nr konta 14 2490 0005 0000 4600 7271 8358, Swift : ALBPPLPW. W tytule przelewu należy wpisać nazwę szkolenia. Koniecznym warunkiem jest przesłanie nam potwierdzenia wpłaty poprzez poniższy formularz.

ZAPISY ZAMKNIĘTE