Data

kwi 15 2024
Expired!

Czas

8:00 pm - 9:00 pm

Autoagresja u dzieci

Szanowni Państwo,

serdecznie zapraszamy Państwa na szkolenie „Autoagresja u dzieci” które odbędzie się w dniu 15 kwietnia 2024 o godz.: 20:00 w formule on-line.

Program szkolenia/Opis szkolenia:

Czy wiesz, że niektóre dzieci, zmagając się z trudnościami emocjonalnymi, zaczynają samodestrukcyjne zachowania, takie jak drapanie, gryzienie lub obijanie się? Co sprawia, że dzieci decydują się na tak drastyczne sposoby wyrażania swojego bólu? Czy znasz możliwe przyczyny gniewu, który dziecko obraca przeciwko sobie? Co powinno Cię zaniepokoić u dziecka? Co zrobić jeśli Twój/Twoja podopieczna lub dziecko stosuje autoagresję?

Szkolenie poprowadzi Sylwia Toporowska – trenerka z wieloletnim doświadczeniem szkoleniowym. Posiada międzynarodowy certyfikat Trenera Biznesu ACI. Ukończyła Szkołę Trenerek i Trenerów Antydyskryminacyjnych, jest też Certyfikowanym Praktykiem Treningu Zastępowania Agresji ART. Specjalizuje się w szkoleniach z zakresu: wykluczenia i przemocy w szkole, agresji elektronicznej, nauczania wspieranego technologiami informacyjnymi i komunikacyjnymi (TIK), różnic pokoleniowych – uczeń – nauczyciel, praw człowieka.

ZAPISY: https://odnswp.pl/2024/03/27/autoagresja-u-dzieci/

Dodaj komentarz