Data

mar 14 2024
Expired!

Czas

8:00 pm - 9:00 pm

Bajko i baśnioterapia dla dzieci

Szanowni Państwo,

serdecznie zapraszamy Państwa na szkolenie „Bajko i baśnioterapia dla dzieci” które odbędzie się w dniu 14 marca 2024 o godz.: 20:00 w formule on-line.

Program szkolenia/Opis szkolenia:

Czy wiesz, że bajki są przepustką do świata emocji i uczuć, które rozwijają wyobraźnię i wnikają w każdy kąt duszy dziecka?

Baśnioterapia nie tylko rozwija kreatywność, ale także pomaga dzieciom zrozumieć własne emocje. Baśnie stanowią lusterko, które odbija ich własne doświadczenia, obawy i radości. Sprzyja to budowaniu pewności siebie, empatii i zdolności do rozwiązywania problemów.

Przez baśnie, dzieci uczą się, że wszyscy jesteśmy różni i że każdy ma swoje miejsce w świecie. Wspomaga to budowanie tolerancji, szacunku i akceptacji wobec innych.

Szkolenie poprowadzi Sylwia Toporowska – trenerka z wieloletnim doświadczeniem szkoleniowym. Posiada międzynarodowy certyfikat Trenera Biznesu ACI. Ukończyła Szkołę Trenerek i Trenerów Antydyskryminacyjnych, jest też Certyfikowanym Praktykiem Treningu Zastępowania Agresji ART. Specjalizuje się w szkoleniach z zakresu: wykluczenia i przemocy w szkole, agresji elektronicznej, nauczania wspieranego technologiami informacyjnymi i komunikacyjnymi (TIK), różnic pokoleniowych – uczeń – nauczyciel, praw człowieka.

ZAPISY: https://odnswp.pl/2024/03/05/bajko-i-basnioterapia-dla-dzieci/

Dodaj komentarz