Data

lut 26 2024
Expired!

Czas

8:00 pm - 9:00 pm

Burza w lesie, czyli gry i zabawy integrujące grupę

Szanowni Państwo,

serdecznie zapraszamy Państwa na szkolenie „Burza w lesie, czyli gry i zabawy integrujące grupę” które odbędzie się w dniu 26 lutego 2024 o godz.: 20:00 w formule on-line.

Program szkolenia/Opis szkolenia:

Czy wiesz, że… gry i zabawy integracyjne dostarczają nie tylko świetnej zabawy, ale mają również znaczący wpływ na budowanie poczucia własnej wartości i kształtowanie umiejętności prawidłowej komunikacji? Podczas zabawy dziecko uruchamia nie tylko procesy myślowe, ale i emocje, co sprzyja uzewnętrznianiu treści, jakie ze sobą niosą.

Podczas spotkania zaprezentowane zostaną sprawdzone gry i zabawy integrujące grupę. Nie zabraknie gier darmowych! Przy drobnych modyfikacjach można je wykorzystywać w pracy z uczniami w każdym wieku – od 3 do 99 lat 😉

Szkolenie prowadzi mgr Katarzyna Władyka – polonistka, glottodydaktyk, metodyk nauczania, nauczyciel polonijny. Absolwentka polonistyki Uniwersytetu Jagiellońskiego i Szkoły Dramy Stosowanej w Warszawie, członkini National Drama Association. Trener Ośrodka Doskonalenia Nauczycieli Stowarzyszenia “Wspólnota Polska”, koordynator i doradca metodyczny Lokalnego Ośrodka Metodycznego ODN SWP przy PMS w Londynie. W latach 2016 – 2021 redaktor naczelna magazynu edukacyjnego “Razem Młodzi Przyjaciele” wydawanego przez Polską Macierz Szkolną w Londynie. Od ponad 12 lat uczy języka polskiego jako obcego i drugiego w Wielkiej Brytanii, gdzie prowadzi kursy przygotowujące do egzaminów certyfikatowych oraz GCSE i A-level z języka polskiego. Wykłada także literaturę w ramach IB Diploma Programme. Prowadzi warsztaty metodyczne dla nauczycieli z zakresu kreatywnych metod nauczania i dramy edukacyjnej.

ZAPISY: https://odnswp.pl/2024/02/19/burza-w-lesie-czyli-gry-i-zabawy-integrujace-grupe/

Dodaj komentarz