Data

paź 26 2023
Expired!

Czas

8:00 pm - 9:00 pm

Canva w edukacji

Szanowni Państwo,

serdecznie zapraszamy Państwa na szkolenie „Canva w edukacji”, które odbędzie się w dniu 26 października 2023 w formule on-line.

Program szkolenia/Opis szkolenia:

Czy wiesz, że w Canvie możesz w 30 sekund wygenerować 100 dyplomów z uzupełnionymi imionami i nazwiskami uczniów? Canva to narzędzie graficzne, dzięki któremu rzeczy niemożliwe stają się realne do wykonania! Nauczyciel za darmo może uzyskać dostęp do planu Canva dla oświaty. Więcej o tym na szkoleniu…

Szkolenie prowadzi Monika Frysz – trener kompetencji cyfrowych, specjalista ds. praw autorskich w edukacji, mentor, ogólnopolski trener w programie edukacji cyfrowej dla nauczycieli “Lekcja: Enter”. Pomaga nauczycielom rozwijać umiejętności w zakresie wykorzystywania technologii informacyjno-komunikacyjnych (TIK) w edukacji. Jednocześnie jest również grafikiem komputerowym, prowadzi podstawowe oraz zaawansowane szkolenia w CANVIE dla szkół i przedszkoli. Od zeszłego roku szkolnego prowadzi również szkolenia związane z tematyką sztucznej inteligencji (AI) oraz pokazuje jak jej tajniki można wykorzystać w edukacji szkolnej i przedszkolnej.

ZAPISY: https://odnswp.pl/2023/10/09/canva-w-edukacji/

Dodaj komentarz