Data

kwi 09 2024
Expired!

Czas

8:00 pm - 9:00 pm

Dobrzy, źli i niebezpieczni przyjaciele

Szanowni Państwo,

serdecznie zapraszamy Państwa na szkolenie „Dobrzy, źli i niebezpieczni przyjaciele” które odbędzie się w dniu 9 kwietnia 2024 o godz.: 20:00 w formule on-line.

Program szkolenia/Opis szkolenia:

Poznamy, na czym polega dobra i zła przyjaźń. Anonimowo rozwiążemy test – nie całkiem psychozabawę, by rozpoznać cechy utrudniające przyjaźń u siebie i u innych. Rozważymy, jakie są cechy przyjaźni, czy jest ona tak wiele warta, jak się o tym mówi. Czy trzeba dbać o przyjaźń? Jak przeżyć zawód w relacji lub zdradę? Kim są źli przyjaciele? Po czym rozpoznać niebezpieczne związki? Jak unikać toksycznych relacji i mimo wszystko nadal zachować ufność do ludzi i nawiązywać nowe bliskie przyjaźnie.

Szkolenie poprowadzi dr Elżbieta Zubrzycka –  magister psychologii (specjalizacja: psychologia kliniczna); doktor nauk humanistycznych. Wykładała na Akademii Medycznej w Gdańsku, a następnie zajmowała się pracą terapeutyczną w Poradni Nerwic dla Dzieci w Gdańsku. Ukończyła dwuletnie studium psychoterapii oraz liczne szkolenia w zakresie technik terapeutycznych, takich jak: terapia rodzin w podejściu systemowym, prowadzenie grup Balinta, NLP, hipnoza. Równolegle wykładała w Instytucie Psychologii U.G. (psychologię rodziny, wychowawczą, rozwojową, techniki  terapeutyczne, psychosomatykę). Prowadziła badania naukowe w ramach projektów międzyresortowych.

ZAPISY: https://odnswp.pl/2024/02/27/dobrzy-zli-i-niebezpieczni-przyjaciele/

Dodaj komentarz