Data

mar 11 2024
Expired!

Czas

8:00 pm - 9:00 pm

Dziecko niegrzeczne, czy zaburzone?

Szanowni Państwo,

serdecznie zapraszamy Państwa na szkolenie „Dziecko niegrzeczne, czy zaburzone?” które odbędzie się w dniu 11 marca 2024 o godz.: 20:00 w formule on-line.

Program szkolenia/Opis szkolenia:

Dzieci żywiołowe zazwyczaj są też bardzo niegrzeczne. Lubią psocić, mają bogatą wyobraźnię i niekończące się pomysły. Chcą wszystko sprawdzić, zobaczyć, poznać. Mawia się, że wszędzie ich pełno i żeby nie stała się im krzywda, trzeba mieć oczy dookoła głowy.

Spokojne dzieci nie mają tak szalonych pomysłów i nie są tak kreatywne w swoich poczynaniach. Nie są też tak zauważane i zapamiętywane jak dzieci żywiołowe. Co zatem jest przyczyną problematycznych zachowań dziecka? Złe wychowanie? Brak dyscypliny? Czy może niewłaściwa przetwarzanie informacji płynących przez zmysły do centralnego układu nerwowego?

Szkolenie poprowadzi dr MARTA KOPLEJEWSKA magister fizyki, doktor nauk społecznych z dyscypliny pedagogika. Posiada bogate doświadczenie w zakresie pracy dydaktyczno – wychowawczej, a także szeroką wiedzę i umiejętności w zakresie tworzenia dokumentacji dotyczącej organizacji procesu edukacyjnego. Jest nauczycielem dyplomowanym, egzaminatorem z fizyki, rzeczoznawcą podręczników z fizyki, ekspertem komisji egzaminacyjnych i kwalifikacyjnych dla nauczycieli ubiegających się o awans na stopień zawodowy. Adiunkt w Krakowskiej Akademii im. Frycza Modrzewskiego.  Była prodziekan w poznańskiej Wyższej Szkole Bezpieczeństwa z siedzibą w Skoczowie. Przez 13 lat związana z Zespołem Placówek Szkolno-Wychowawczo-Rewalidacyjnych w Cieszynie, gdzie pracowała z dziećmi i młodzieżą z różnym stopniem niepełnosprawności intelektualnej, deficytami rozwojowymi oraz w normie intelektualnej. Wieloletni pedagog prowadzący zajęcia w ramach wczesnego wspomagania rozwoju dziecka. Niejednokrotnie  udowodniła, iż nie ma barier w zdobywaniu szczytów dla osób z niepełnosprawnością i tylko holistyczne podejście może przynieść wielkie sukcesy.

ZAPISY: https://odnswp.pl/2024/02/28/dziecko-niegrzeczne-czy-zaburzone/

Dodaj komentarz