Data

lut 12 2024
Expired!

Czas

8:00 pm - 9:00 pm

Emisja głosu dla nauczycieli

Szanowni Państwo,

serdecznie zapraszamy Państwa na szkolenie „Emisja głosu dla nauczycieli” które odbędzie się w dniu 12 lutego 2024 o godz.: 20:00 w formule on-line.

Program szkolenia/Opis szkolenia:

Czy wiesz, że mocny i wyraźny głos nauczyciela to kluczowy element efektywnej edukacji? Czy wiesz jak poprawić barwę głosu, kontrolować tempo mowy i zwiększyć swoją obecność podczas nauczania? Przekonaj się, że Twój głos może być potężnym narzędziem pedagogicznym, pozwalającym lepiej angażować uczniów i przekazywać wiedzę w sposób bardziej przekonujący.

Szkolenie poprowadzi Marek Józefowicz – jest absolwentem Uniwersytetu Warmińsko Mazurskiego w Olsztynie na kierunku wychowanie muzyczne oraz Podyplomowego Studium Chórmistrzowskiego i Emisji Głosu przy Akademii Muzycznej im. Feliksa Nowowiejskiego w Bydgoszczy.  Jest założycielem oraz dyrygentem lubawskiego chóru Appasjonata. Ponadto prowadzi zespół instrumentalno-wokalny w Szkole Podstawowej w Rozentalu, w której jednocześnie jest dyrektorem. Aktywnie uczestniczy w życiu kulturalnym regionu. Za swoją działalność w roku 2005 otrzymał Odznakę Honorową za Zasługi dla Województwa Warmińsko – Mazurskiego, a w 2006 roku  Brązowy Medal „Zasłużony Kulturze Gloria Artis”.

ZAPISY: https://odnswp.pl/2024/02/02/emisja-glosu-dla-nauczycieli-4/

Dodaj komentarz