Data

lut 05 2024
Expired!

Czas

8:00 pm - 9:00 pm

Empatia na styku kultury, czyli międzykulturowość w klasie

Szanowni Państwo,

serdecznie zapraszamy Państwa na szkolenie „Empatia na styku kultury, czyli międzykulturowość w klasie” które odbędzie się w dniu 5 lutego 2024 o godz.: 20:00 w formule on-line.

Program szkolenia/Opis szkolenia:

Czy wiesz, że świadomość międzykulturowa to kluczowy element współczesnego nauczania? Podczas szkolenia wspólnie odkryjemy, jak wykorzystać empatię jako narzędzie do budowania mostów międzykulturowych. Zastanawiałeś się kiedyś, jakie wyzwania mogą pojawić się w kontekście międzykulturowości w klasie? Dowiedz się, jak radzić sobie z trudnościami i jak kształtować środowisko edukacyjne sprzyjające akceptacji i zrozumieniu. W trakcie szkolenia eksplorujemy, jakie korzyści płyną z aktywnego angażowania się w międzykulturowe doświadczenia edukacyjne, a także jak uczynić klasę miejscem, w którym każdy uczeń czuje się akceptowany i doceniony.

Szkolenie poprowadzi Anna Wróblewska-Zawadzka „Pomagam ludziom rozwijać kompetencje cyfrowe, doradzam jak dbać o poszanowanie równości i różnorodności. Prowadzę warsztaty i szkolenia, koordynuję projekty. Podpowiadam jak bezpiecznie i skutecznie wykorzystywać potencjał nowych technologii w edukacji, kulturze, organizacjach społecznych oraz w życiu prywatnym.

ZAPISY: https://odnswp.pl/2024/01/29/empatia-na-styku-kultury-czyli-miedzykulturowosc-w-klasie/

Dodaj komentarz