Data

paź 23 2023
Expired!

Czas

8:00 pm - 9:00 pm

Gramatyka w konwersacji

Szanowni Państwo,

serdecznie zapraszamy Państwa na szkolenie „Gramatyka w konwersacji”, które odbędzie się w dniu 23 października 2023 w formule on-line.

Program szkolenia/Opis szkolenia:

Zastanawiasz się jak poprowadzić zajęcia konwersacyjne, aby były jednocześnie ciekawe i pomagały ugruntować podstawy gramatyki oraz rozszerzały słownictwo? Jak pokonać barierę językową i niepewność w mówieniu u uczniów? Zapraszamy na szkolenie pt. „Gramatyka w konwersacji”.

Szkolenie poprowadzi dr Danuta Gałyga – doktor nauk humanistycznych, pracownik naukowy Uniwersytetu Jagiellońskiego, slawistka, bohemistka.. Jej głównym obszarem zainteresowań są badania efektywności nauczania języków słowiańskich, nowoczesne techniki nauczania języków obcych oraz strategii uczenia się ich. Jest autorką podręczników “Ach ten język polski. Ćwiczenia komunikacyjne dla początkujących” (2001), “Jak to łatwo powiedzieć. Ćwiczenia komunikacyjne dla początkujących” (2011) oraz pracy “Skuteczność nauczania cudzoziemców języka polskiego jako obcego w Instytucie Polonijnym UJ w latach 1964–2004” (2014).

ZAPISY: https://odnswp.pl/2023/10/16/gramatyka-w-konwersacji/

Dodaj komentarz