Data

lis 13 2023
Expired!

Czas

8:00 pm - 9:00 pm

„Jadą, jadą misie” czyli Światowy Dzień Pluszowego Misia w zabawie i piosence

Szanowni Państwo,

serdecznie zapraszamy Państwa na szkolenie „Jadą, jadą misie” czyli Światowy Dzień Pluszowego Misia w zabawie i piosence” które odbędzie się w dniu 13 listopada 2023 w formule on-line.

Program szkolenia/Opis szkolenia:

Czy wiesz, że… 25 listopada przypada Światowy Dzień Pluszowego Misia? Podczas naszego szkolenia poznają Państwo różne propozycje zabaw muzyczno-rytmicznych dla dzieci wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym.

Szkolenie prowadzi dr Adriana Wdziękońska – absolwentka Akademii Muzycznej im. F. Nowowiejskiego w Bydgoszczy, w czasie studiów trzykrotna stypendystka Ministra Kultury i Sztuki „za wybitne osiągnięcia w nauce i sukcesy artystyczne”. Współpracuje z wieloma uznanymi artystami w instytucjach kultury na terenie całego kraju. Autorskie koncerty realizowała między innymi w Filharmonii Pomorskiej w Bydgoszczy, w Filharmonii im. M. Karłowicza w Szczecinie, w Filharmonii Warmińsko-Mazurskiej w Olsztynie, w Filharmonii im. S. Moniuszki w Koszalinie, w  Muzeum F. Chopina w Warszawie i w Żelazowej Woli oraz w Muzeum Łazienki Królewskie. Specjalizuje się w realizacji cieszących się dużym zainteresowaniem koncertach familijnych (w tym od 2008 roku koncerty dla niemowląt, małych dzieci i kobiet w ciąży). Obecnie tworzy programy i prowadzi cykle koncertowe: „Czas dla nas” dla Toruńskiej Orkiestry Symfonicznej, „Wędrówki po pięciolinii” i „Miś Doremiś” dla Płockiej Orkiestry Symfonicznej a także dla Fundacji Muzyka jest dla Wszystkich koncerty „Smykofonii” w Warszawie. W ramach współpracy z Fundacją oraz Orkiestrą Sinfonia Varsovia co roku realizuje koncerty „Smykofonii” odbywające się w Teatrze Wielkim podczas festiwalu „Szalone Dni Muzyki”.

ZAPISY: https://odnswp.pl/2023/11/02/jada-jada-misie-czyli-swiatowy-dzien-pluszowego-misia-w-zabawie-i-piosence/

Dodaj komentarz