Data

kwi 17 2024
Expired!

Czas

5:00 pm - 8:00 pm

Jak pracować, żeby nie zwariować?

Szanowni Państwo,

serdecznie zapraszamy Państwa na szkolenie „Jak pracować, żeby nie zwariować? Profilaktyka wypalenia zawodowego w pracy wychowawczej.” które odbędzie się w dniu 17 kwietnia 2024 o godz.: 17:00 w formule on-line.

Program szkolenia/Opis szkolenia:

Czy wiesz, że istnieją skuteczne metody, aby uniknąć wypalenia zawodowego? Podczas tego szkolenia odkryjesz kluczowe strategie zapobiegania wypaleniu zawodowemu specjalnie dostosowane do pracy wychowawczej, dowiesz się, jak budować zdrowe relacje z uczniami, radzić sobie ze stresem oraz pielęgnować swoje własne zdrowie psychiczne.

Na szkolenie zapraszamy nie tylko osoby pracujące od wielu lat z dziećmi i młodzieżą, ale także te, które dopiero zaczynają swoją przygodę w pracy z grupą – to właśnie PROFILAKTYKA może Was ustrzec w przyszłości przed znużeniem, zmęczeniem i zniechęceniem.

Oprócz zagadnień merytorycznych szkolenie zawiera elementy metody KLANZY: ćwiczenia relaksujące, rozluźniające, budujące dobry nastrój uczestników.

Celem warsztatów jest:

  •     zastanowienie się nad zjawiskiem wypalenia zawodowego,
  •     poznanie przyczyn jego powstawania,
  •     określenie działań profilaktycznych
  •     wypracowanie sposobów radzenia sobie ze stresem i zniechęceniem w pracy pedagogicznej oraz szeroko rozumianej pracy z grupą.

Szkolenie poprowadzi Agnieszka Kaczmarczyk – trenerka i prezeska Stowarzyszenia KLANZA w  Poznaniu, nauczycielka muzyki i rytmiki, współautorka wielu szkoleń i płyt z  zakresu muzycznej pedagogiki zabawy, teatru, a także rozwoju osobistego nauczycieli. Od kilku lat współpracuje z Ośrodkiem Doskonalenia Nauczycieli Stowarzyszenia „Wspólnota Polska”, prowadząc szkolenia online oraz stacjonarne w Polsce, USA i Kanadzie.

Koszt szkolenia wraz z certyfikatem – 59 PLN.

ZAPISY: https://odnswp.pl/2024/03/26/jak-pracowac-zeby-nie-zwariowac-profilaktyka-wypalenia-zawodowego-w-pracy-wychowawczej/

Dodaj komentarz