Data

maj 28 2024

Czas

8:00 pm - 9:00 pm

Jak prosić, odmawiać i uczciwie się kłócić.

Szanowni Państwo,

serdecznie zapraszamy Państwa na szkolenie „Poczucie własnej wartości cz. 4. Jak prosić, odmawiać i uczciwie się kłócić.” które odbędzie się w dniu 28 maja 2024 o godz.: 20:00 w formule on-line.

Program szkolenia/Opis szkolenia:

Jak rozmawiać? Skuteczne sposoby proszenia, odmawiania, uczciwego kłócenia się i 3 zasady dobrego współżycia z ludźmi. Tu też konieczne będzie zinternalizowanie zasad pomagających w porozumieniu. Trochę ćwiczeń szybko przynosi rezultaty.

Szkolenie poprowadzi dr Elżbieta Zubrzycka –  magister psychologii (specjalizacja: psychologia kliniczna); doktor nauk humanistycznych. Wykładała na Akademii Medycznej w Gdańsku, a następnie zajmowała się pracą terapeutyczną w Poradni Nerwic dla Dzieci w Gdańsku. Ukończyła dwuletnie studium psychoterapii oraz liczne szkolenia w zakresie technik terapeutycznych, takich jak: terapia rodzin w podejściu systemowym, prowadzenie grup Balinta, NLP, hipnoza. Równolegle wykładała w Instytucie Psychologii U.G. (psychologię rodziny, wychowawczą, rozwojową, techniki  terapeutyczne, psychosomatykę). Prowadziła badania naukowe w ramach projektów międzyresortowych.

ZAPISY: https://odnswp.pl/2024/04/17/poczucie-wlasnej-wartosci-cz-4-jak-prosic-odmawiac-i-uczciwie-sie-klocic/

 • 00

  dni

 • 00

  godzin

 • 00

  minut

 • 00

  sekund

Dodaj komentarz