Data

mar 04 2024
Expired!

Czas

8:00 pm - 9:00 pm

Jak wspierać rozwój inteligencji emocjonalnej dziecka?

Szanowni Państwo,

serdecznie zapraszamy Państwa na szkolenie „Jak wspierać rozwój inteligencji emocjonalnej dziecka?” które odbędzie się w dniu 4 marca 2024 o godz.: 20:00 w formule on-line.

Program szkolenia/Opis szkolenia:

Czy wiesz, że emocje mają ogromny wpływ na rozwój i codzienne życie dzieci i młodzieży?

Postawione na nich emocjonalne filary mogą kształtować ich przyszłość i wpływać na relacje z otaczającym światem.

Nasza rola jako dorosłych, opiekunów i społeczności jest niezwykle ważna. To my możemy wpływać na to, jak dzieci oswajają się ze swoimi emocjami i jak uczą się je wyrażać.

Zadajmy sobie pytania: czy uczymy młode pokolenie, że każda emocja jest dobra? Czy dzielimy się swoimi uczuciami, aby pokazać, jak bardzo są one istotne? Czy staramy się, aby nasze dzieci i młodzież czuły się bezpiecznie w domu i szkole, aby mogły otwarcie porozmawiać o swoich uczuciach?

Szkolenie poprowadzi Sylwia Toporowska – trenerka z wieloletnim doświadczeniem szkoleniowym. Posiada międzynarodowy certyfikat Trenera Biznesu ACI. Ukończyła Szkołę Trenerek i Trenerów Antydyskryminacyjnych, jest też Certyfikowanym Praktykiem Treningu Zastępowania Agresji ART. Specjalizuje się w szkoleniach z zakresu: wykluczenia i przemocy w szkole, agresji elektronicznej, nauczania wspieranego technologiami informacyjnymi i komunikacyjnymi (TIK), różnic pokoleniowych – uczeń – nauczyciel, praw człowieka.

ZAPISY: https://odnswp.pl/2024/02/23/jak-wspierac-rozwoj-inteligencji-emocjonalnej-dziecka/

Dodaj komentarz