Data

gru 05 2023
Expired!

Czas

8:00 pm - 9:00 pm

Metoda Escape Room w nauczaniu

Szanowni Państwo,

serdecznie zapraszamy Państwa na szkolenie „Metoda Escape Room w nauczaniu” które odbędzie się w dniu 5 grudnia 2023 w formule on-line.

Program szkolenia/Opis szkolenia:

Czy wiesz, że Metoda Escape Room to fascynujące narzędzie, które może rewolucjonizować proces nauczania? Podczas szkolenia dowiesz się, jak tworzyć angażujące scenariusze, rozwijać umiejętności logicznego myślenia u uczniów i sprawić, że nauka stanie się niezapomnianą przygodą. Zdobądź narzędzia, aby przenieść swoje lekcje na nowy poziom, inspirując uczniów do aktywnego uczenia się i rozwiązywania problemów. Przyłącz się do naszego szkolenia i otwórz drzwi do ekscytującego świata nauki poprzez Metodę Escape Room!

Szkolenie prowadzi dr Karolina Szymborska: adiunkt w Katedrze Modernizmu Europejskiego i Badań Kulturowych w Zakładzie Literatury XIX Wieku i Kultur Regionalnych Uniwersytetu w Białymstoku, koordynator projektu „Razem dla Edukacji” z ramienia „Wspólnoty Polskiej”. Interesuje się problematyką nowoczesnych badań nad dzieckiem i dzieciństwem wyrastających z nurtu children studies  oraz historii literatury drugiej polowy XIX wieku i początków XX w. i jej kontekstów europejskich. Zainteresowania naukowe łączy z aktywnością społeczną i dydaktyczną. Prowadzi liczne szkolenia dla nauczycieli Polskich i Polonijnych a także uczestniczy w konferencjach i kongresach poświęconych edukacji polonijnej. Autorka książek „Mors immatura. Dziecko i śmierć…” oraz „Po stronie dziecka. Perspektywa Children studies” oraz licznych artykułów dotyczących badań nad dzieckiem.

ZAPISY: https://odnswp.pl/2023/12/01/metoda-escape-room-w-nauczaniu-2/

Dodaj komentarz