Data

mar 21 2024
Expired!

Czas

8:00 pm - 9:00 pm

Metody pracy z dzieckiem ze spektrum autyzmu

Szanowni Państwo,

serdecznie zapraszamy Państwa na szkolenie „Metody pracy z dzieckiem ze spektrum autyzmu” które odbędzie się w dniu 21 marca 2024 o godz.: 20:00 w formule on-line.

Program szkolenia/Opis szkolenia:

Czy wiesz, że w najnowszym raporcie CDC w New Jersey 1 na 32 osoby ma zdiagnozowany autyzm? W Polsce statystyki te nie są aż tak przerażające, ale diagnoza dotyka 1 na 100 nowonarodzonych dzieci. Jak zatem pracować z dzieckiem z zaburzeniem ze spektrum autyzmu? Jakie stosować metody, aby w przyszłości osoby te mogły samodzielnie funkcjonować na miarę swoich potrzeb?

Szkolenie poprowadzi dr MARTA KOPLEJEWSKA magister fizyki, doktor nauk społecznych z dyscypliny pedagogika. Posiada bogate doświadczenie w zakresie pracy dydaktyczno – wychowawczej, a także szeroką wiedzę i umiejętności w zakresie tworzenia dokumentacji dotyczącej organizacji procesu edukacyjnego. Jest nauczycielem dyplomowanym, egzaminatorem z fizyki, rzeczoznawcą podręczników z fizyki, ekspertem komisji egzaminacyjnych i kwalifikacyjnych dla nauczycieli ubiegających się o awans na stopień zawodowy. Adiunkt w Krakowskiej Akademii im. Frycza Modrzewskiego.  Była prodziekan w poznańskiej Wyższej Szkole Bezpieczeństwa z siedzibą w Skoczowie. Przez 13 lat związana z Zespołem Placówek Szkolno-Wychowawczo-Rewalidacyjnych w Cieszynie, gdzie pracowała z dziećmi i młodzieżą z różnym stopniem niepełnosprawności intelektualnej, deficytami rozwojowymi oraz w normie intelektualnej. Wieloletni pedagog prowadzący zajęcia w ramach wczesnego wspomagania rozwoju dziecka. Niejednokrotnie  udowodniła, iż nie ma barier w zdobywaniu szczytów dla osób z niepełnosprawnością i tylko holistyczne podejście może przynieść wielkie sukcesy. Praca z dziećmi i młodzieżą jest dla niej wielką pasją.

ZAPISY: https://odnswp.pl/2024/02/28/metody-pracy-z-dzieckiem-ze-spektrum-autyzmu/

Dodaj komentarz