Data

lut 07 2024
Expired!

Czas

8:00 pm - 9:00 pm

Rozwijanie umiejętności uczniów za pomocą met. Weroniki Sherborne

Szanowni Państwo,

serdecznie zapraszamy Państwa na szkolenie „Rozwijanie umiejętności komunikacyjnych, społecznych i emocjonalnych uczniów za pomocą metody Weroniki Sherborne” które odbędzie się w dniu 7 lutego 2024 o godz.: 20:00 w formule on-line.

Program szkolenia/Opis szkolenia:

Czy wiesz, że metoda Weroniki Sherborne oparta jest na neurofizjologii i pedagogice ruchu i zachęca do wykorzystywania ciała jako narzędzia do nauki? Podczas szkolenia skoncentrujemy się na praktycznym zastosowaniu tej unikalnej metody, rozwijając umiejętności komunikacyjne, społeczne i emocjonalne uczniów.

Szkolenie poprowadzi dr MARTA KOPLEJEWSKA magister fizyki, doktor nauk społecznych z dyscypliny pedagogika. Posiada bogate doświadczenie w zakresie pracy dydaktyczno – wychowawczej, a także szeroką wiedzę i umiejętności w zakresie tworzenia dokumentacji dotyczącej organizacji procesu edukacyjnego. Jest nauczycielem dyplomowanym, egzaminatorem z fizyki, rzeczoznawcą podręczników z fizyki, ekspertem komisji egzaminacyjnych i kwalifikacyjnych dla nauczycieli ubiegających się o awans na stopień zawodowy. Adiunkt w Krakowskiej Akademii im. Frycza Modrzewskiego.  Była prodziekan w poznańskiej Wyższej Szkole Bezpieczeństwa z siedzibą w Skoczowie. Przez 13 lat związana z Zespołem Placówek Szkolno-Wychowawczo-Rewalidacyjnych w Cieszynie, gdzie pracowała z dziećmi i młodzieżą z różnym stopniem niepełnosprawności intelektualnej, deficytami rozwojowymi oraz w normie intelektualnej. Wieloletni pedagog prowadzący zajęcia w ramach wczesnego wspomagania rozwoju dziecka. Niejednokrotnie  udowodniła, iż nie ma barier w zdobywaniu szczytów dla osób z niepełnosprawnością i tylko holistyczne podejście może przynieść wielkie sukcesy. Praca z dziećmi i młodzieżą jest dla niej wielką pasją. Lubi nowe wyzwania oraz stosuje niekonwencjonalne metody nauczania, takie jak tablice multimedialne, aplikacje, okulary 3D. Potwierdzeniem skuteczności tych działań jest uzyskiwanie wysokich lokat przez jej podopiecznych. Pracę traktuje bardzo odpowiedzialnie, a zdobyta wiedza i uśmiech dziecka są dla niej największą nagrodą. Uczniowie uwielbiają jej zajęcia: doświadczenia fizyczne, jakie przeprowadza w ramach spotkań na Uniwersytecie Dziecięcym, cieszą się ogromnym zainteresowaniem! W 2018 roku Marta Koplejewska znalazła się w zaszczytnym i bardzo wąskim gronie 13 nauczycieli nominowanych do nagrody Nauczyciela Roku.

ZAPISY: https://odnswp.pl/2024/01/29/rozwijanie-umiejetnosci-komunikacyjnych-spolecznych-i-emocjonalnych-uczniow-za-pomoca-metody-weroniki-sherborne/

Dodaj komentarz