Data

maj 07 2024
Expired!

Czas

8:00 pm - 9:00 pm

Poczucie własnej wartości cz. 1. Siła kobiecości

Szanowni Państwo,

serdecznie zapraszamy Państwa na szkolenie „Poczucie własnej wartości cz. 1. Siła kobiecości” które odbędzie się w dniu 7 maja 2024 o godz.: 20:00 w formule on-line.

Program szkolenia/Opis szkolenia:

Wiele kobiet nie docenia swojej siły. Dlatego zajmiemy się ich zaletami, które powszechnie uważane są wręcz za wady. Wynika to z niezrozumienia różnych stylów myślenia: nazwijmy je żartobliwie: jedna rzecz na raz kontra sto rzeczy na raz. Przedstawiciele każdego z nich nie mają tolerancji dla tego drugiego, choć bardzo go potrzebują, by odnieść życiowy sukces.

A jakie są najczęstsze kobiece słabości? Czy uświadomienie ich ułatwi życie samym kobietom i wszystkim dookoła? Jak uszanować statystyczne różnice między obiema płciami i wykorzystać je w dobrej sprawie oraz nauczyć mężczyzn i kobiety komunikować się ze zrozumieniem?

Szkolenie poprowadzi dr Elżbieta Zubrzycka –  magister psychologii (specjalizacja: psychologia kliniczna); doktor nauk humanistycznych. Wykładała na Akademii Medycznej w Gdańsku, a następnie zajmowała się pracą terapeutyczną w Poradni Nerwic dla Dzieci w Gdańsku. Ukończyła dwuletnie studium psychoterapii oraz liczne szkolenia w zakresie technik terapeutycznych, takich jak: terapia rodzin w podejściu systemowym, prowadzenie grup Balinta, NLP, hipnoza. Równolegle wykładała w Instytucie Psychologii U.G. (psychologię rodziny, wychowawczą, rozwojową, techniki  terapeutyczne, psychosomatykę). Prowadziła badania naukowe w ramach projektów międzyresortowych.

ZAPISY: https://odnswp.pl/2024/04/17/poczucie-wlasnej-wartosci-cz-1-sila-kobiecosci/

Dodaj komentarz