Data

maj 21 2024
Ongoing...

Czas

8:00 pm - 9:00 pm

Poczucie własnej wartości cz. 3. Techniki i ćwiczenia

Szanowni Państwo,

serdecznie zapraszamy Państwa na szkolenie „Poczucie własnej wartości cz. 3. Techniki i ćwiczenia.” które odbędzie się w dniu 21 maja 2024 o godz.: 20:00 w formule on-line.

Program szkolenia/Opis szkolenia:

Ćwiczenia. Kwestionariusz „Błędy w myśleniu”, techniki do wyćwiczenia: 3x3x3, decyzje słuszne i właściwe, „10 sekund”, dobre słowa i inne.

Poznamy różne techniki podnoszenia siebie na duchu, które trzeba przećwiczyć. Na ten wykład serdecznie zapraszam tych, którzy zamierzają swoim życiem sterować, a nie unoszą się niczym tratwa bez steru na jego nurcie.

Szkolenie poprowadzi dr Elżbieta Zubrzycka –  magister psychologii (specjalizacja: psychologia kliniczna); doktor nauk humanistycznych. Wykładała na Akademii Medycznej w Gdańsku, a następnie zajmowała się pracą terapeutyczną w Poradni Nerwic dla Dzieci w Gdańsku. Ukończyła dwuletnie studium psychoterapii oraz liczne szkolenia w zakresie technik terapeutycznych, takich jak: terapia rodzin w podejściu systemowym, prowadzenie grup Balinta, NLP, hipnoza. Równolegle wykładała w Instytucie Psychologii U.G. (psychologię rodziny, wychowawczą, rozwojową, techniki  terapeutyczne, psychosomatykę). Prowadziła badania naukowe w ramach projektów międzyresortowych.

ZAPISY: https://odnswp.pl/2024/04/17/poczucie-wlasnej-wartosci-cz-3-techniki-i-cwiczenia/

Wydarzenie jest w trakcie.

Dodaj komentarz