Data

maj 14 2024
Expired!

Czas

8:00 pm - 9:00 pm

Poznaj zdrowe i błędne przekonania oraz dokąd Cię zaprowadzą

Szanowni Państwo,

serdecznie zapraszamy Państwa na szkolenie „Poczucie własnej wartości 2. Poznaj zdrowe i błędne przekonania oraz dokąd Cię zaprowadzą” które odbędzie się w dniu 14 maja 2024 o godz.: 20:00 w formule on-line.

Program szkolenia/Opis szkolenia:

Co się dzieje, gdy go brak? Uraźliwość. A co, gdy nas chroni? Siła i spokój. Kwestionariusz „Przekonania”, osobowość i piramida Diltsa

Wszyscy jesteśmy warci tyle samo, każdy rodzi się z wartością i godnością, dlaczego więc brakuje nam POCZUCIA WARTOŚCI? Czym się ten brak przejawia? Skupimy się na zrozumieniu naszych przekonań, które wchłonęliśmy w dzieciństwie wielu nie kwestionując, a one stały się czasem błędnymi drogowskazami. Jak zwodzi nas wychowanie i w jaki sposób możemy pomóc sobie rozumiejąc nasze wewnętrzne JA – czyli co o sobie wiemy i myślimy, zewnętrzne JA – jak  nas spostrzega i ocenia świat zewnętrzny oraz autoprezentacja, czyli jak i dlaczego pokazujemy się światu w określony sposób.

Szkolenie poprowadzi dr Elżbieta Zubrzycka –  magister psychologii (specjalizacja: psychologia kliniczna); doktor nauk humanistycznych. Wykładała na Akademii Medycznej w Gdańsku, a następnie zajmowała się pracą terapeutyczną w Poradni Nerwic dla Dzieci w Gdańsku. Ukończyła dwuletnie studium psychoterapii oraz liczne szkolenia w zakresie technik terapeutycznych, takich jak: terapia rodzin w podejściu systemowym, prowadzenie grup Balinta, NLP, hipnoza. Równolegle wykładała w Instytucie Psychologii U.G. (psychologię rodziny, wychowawczą, rozwojową, techniki  terapeutyczne, psychosomatykę). Prowadziła badania naukowe w ramach projektów międzyresortowych.

ZAPISY: https://odnswp.pl/2024/04/17/poczucie-wlasnej-wartosci-2-poznaj-zdrowe-i-bledne-przekonania-oraz-dokad-cie-zaprowadza/

Dodaj komentarz