Data

kwi 16 2024
Expired!

Czas

8:00 pm - 9:00 pm

Prace domowe a utrwalenie wiadomości

Szanowni Państwo,

serdecznie zapraszamy Państwa na szkolenie „Prace domowe a utrwalenie wiadomości” które odbędzie się w dniu 16 kwietnia 2024 o godz.: 20:00 w formule on-line.

Program szkolenia/Opis szkolenia:

Czy wiesz, że nowa ustawa dotycząca prac domowych wprowadza istotne zmiany w procesie nauczania i uczenia się? Podczas szkolenia wspólnie zgłębimy skuteczne metody wykorzystania prac domowych jako narzędzia do lepszego utrwalania wiedzy przez uczniów. Omówimy strategie, które nie tylko angażują uczniów, ale także zwiększają efektywność nauki poza salą lekcyjną. Przyjrzymy się również, jak nowe przepisy mogą być interpretowane i wykorzystywane w praktyce edukacyjnej.

Szkolenie poprowadzi mgr Emilia Banaszak: Na co dzień nauczycielka języka polskiego w szkole podstawowej, a także terapeuta, trener języka polskiego i szkoleniowiec. W swojej pracy najbardziej kocha kontakt z drugim człowiekiem. W obszarze jej zawodowych zainteresowań są kwestie związane z komunikacją interpersonalną oraz praca z osobami znajdującymi się w grupie ryzyka dysleksji i z dyslektykami.

ZAPISY: https://odnswp.pl/2024/04/08/prace-domowe-a-utrwalenie-wiadomosci/

Dodaj komentarz