Data

wrz 13 2023
Expired!

Czas

8:00 pm - 9:00 pm

Prawo autorskie, a nagrania z przedszkoli/szkoły w sieci

Szanowni Państwo,

serdecznie zapraszamy Państwa na szkolenie „Prawo autorskie, a nagrania z przedszkoli/szkoły w sieci”, które odbędzie się w dniu 13 września o godz. 20:00 w formule on-line.

Program szkolenia/Opis szkolenia:

Czy wiesz, że… Nauczyciele mogą wykorzystywać wszystkie utwory/grafiki, które znajdą w sieci do celów edukacyjnych? Problem pojawia się wtedy, kiedy nagrania/obrazy wydarzeń z cudzą twórczością trafiają na stronę internetową szkoły/przedszkola lub na Facebooka. Więcej o tym na szkoleniu…

Szkolenie poprowadzi Monika Frysz – trener kompetencji cyfrowych, specjalista ds. praw autorskich, ogólnopolski trener w programie edukacji cyfrowej dla nauczycieli „Lekcja: Enter”. Jako edukator przeprowadziła ponad 4000 szkoleń dla nauczycieli i rad pedagogicznych. Pomaga nauczycielom rozwijać umiejętności w zakresie wykorzystywania technologii informacyjno – komunikacyjnych w edukacji (TIK). Jednocześnie jest również grafikiem komputerowym, prowadzi podstawowe oraz zaawansowane szkolenia z tego zakresu. Od zeszłego roku szkolnego prowadzi również zajęcia doszkalające z zagadnień związanych ze sztuczną inteligencją (AI) oraz możliwościami wykorzystania jej w edukacji szkolnej.

Zapisy: https://odnswp.pl/2023/09/04/prawo-autorskie/

Dodaj komentarz