Data

kwi 23 2024
Expired!

Czas

8:00 pm - 9:00 pm

Psychopaci w firmie i w pracy

Szanowni Państwo,

serdecznie zapraszamy Państwa na szkolenie „Pan Bóg dał owieczki, żeby je strzyc”. Psychopaci w firmie i w pracy” które odbędzie się w dniu 23 kwietnia 2024 o godz.: 20:00 w formule on-line.

Program szkolenia/Opis szkolenia:

To ostatni (na razie) temat dotyczący przemocy. Z innej perspektywy wciąż ten sam problem radzenia sobie z ludźmi, którzy posługują się innym niż powszechnie przyjęty systemem wartości. Dlaczego łatwo znajdują pracę? Czego nie dopilnowują dyrektorzy/prezesi? Dlaczego tacy trudni ludzie szybko awansują? Czemu ich szkodliwe działanie długo pozostaje nierozpoznane? Jak szybko odczytać, z kim mamy do czynienia, by się na czas ochronić?

Szkolenie poprowadzi dr Elżbieta Zubrzycka –  magister psychologii (specjalizacja: psychologia kliniczna); doktor nauk humanistycznych. Wykładała na Akademii Medycznej w Gdańsku, a następnie zajmowała się pracą terapeutyczną w Poradni Nerwic dla Dzieci w Gdańsku. Ukończyła dwuletnie studium psychoterapii oraz liczne szkolenia w zakresie technik terapeutycznych, takich jak: terapia rodzin w podejściu systemowym, prowadzenie grup Balinta, NLP, hipnoza. Równolegle wykładała w Instytucie Psychologii U.G. (psychologię rodziny, wychowawczą, rozwojową, techniki  terapeutyczne, psychosomatykę). Prowadziła badania naukowe w ramach projektów międzyresortowych.

ZAPISY: https://odnswp.pl/2024/04/12/pan-bog-dal-owieczki-zeby-je-strzyc-psychopaci-w-firmie-i-w-pracy/

Dodaj komentarz