Data

mar 12 2024
Expired!

Czas

8:00 pm - 9:00 pm

Przemoc psychiczna – złość w związku

Szanowni Państwo,

serdecznie zapraszamy Państwa na szkolenie „Przemoc psychiczna – złość w związku” które odbędzie się w dniu 12 marca 2024 o godz.: 20:00 w formule on-line.

Program szkolenia/Opis szkolenia:

Złość w związku. Kiedy jest potrzebna, skąd się bierze, co skrywa i jak nad nią zapanować?

Złość zabija duszę.

Dlaczego jedni ludzie złoszczą się bardziej, a inni mniej w tych samych okolicznościach?

Skąd się bierze pobudliwość i uraźliwość? Złość daje złudne poczucie siły, zastrasza i przykrywa uczucia bolesne, nie do zniesienia. Dlatego nie jest wyrazem siły, ale obroną przed lękiem i bezradnością. Poznamy sposoby na radzenie sobie ze złośnikiem i na zapanowanie nad własną złością.

Szkolenie poprowadzi dr Elżbieta Zubrzycka –  magister psychologii (specjalizacja: psychologia kliniczna); doktor nauk humanistycznych. Wykładała na Akademii Medycznej w Gdańsku, a następnie zajmowała się pracą terapeutyczną w Poradni Nerwic dla Dzieci w Gdańsku. Ukończyła dwuletnie studium psychoterapii oraz liczne szkolenia w zakresie technik terapeutycznych, takich jak: terapia rodzin w podejściu systemowym, prowadzenie grup Balinta, NLP, hipnoza. Równolegle wykładała w Instytucie Psychologii U.G. (psychologię rodziny, wychowawczą, rozwojową, techniki  terapeutyczne, psychosomatykę). Prowadziła badania naukowe w ramach projektów międzyresortowych.

ZAPISY: https://odnswp.pl/2024/02/27/przemoc-psychiczna-zlosc-w-zwiazku/

Dodaj komentarz