Data

mar 05 2024
Expired!

Czas

8:00 pm - 9:00 pm

Narcyzm i psychopatia z różnych źródeł

Szanowni Państwo,

serdecznie zapraszamy Państwa na szkolenie „Narcyzm i psychopatia z różnych źródeł” które odbędzie się w dniu 5 marca 2024 o godz.: 20:00 w formule on-line.

Program szkolenia/Opis szkolenia:

Narcyzm to coraz częściej rozpoznawane zaburzenie psychiczne polegające na zawyżonym poczuciu własnej ważności. Skąd się bierze i do czego prowadzi?

Osoby narcystyczne oczekują nadmiernego podziwu i uwagi od innych. Szybko stają się zazdrosne, żądne i mściwe, jeśli ich potrzeby nie zostaną bezzwłocznie zaspokojone. Niszczą bliskich wokół siebie. Muszą być najlepsze, więc bezwzględnie zniszczą każdą konkurencję. Czy da się zrozumieć taką osobę i usłać sobie przy niej miejsce do życia? Po czym rozpoznać narcyzm i czy zaburzenie to poddaje się terapii?

Szkolenie poprowadzi dr Elżbieta Zubrzycka –  magister psychologii (specjalizacja: psychologia kliniczna); doktor nauk humanistycznych. Wykładała na Akademii Medycznej w Gdańsku, a następnie zajmowała się pracą terapeutyczną w Poradni Nerwic dla Dzieci w Gdańsku. Ukończyła dwuletnie studium psychoterapii oraz liczne szkolenia w zakresie technik terapeutycznych, takich jak: terapia rodzin w podejściu systemowym, prowadzenie grup Balinta, NLP, hipnoza. Równolegle wykładała w Instytucie Psychologii U.G. (psychologię rodziny, wychowawczą, rozwojową, techniki  terapeutyczne, psychosomatykę). Prowadziła badania naukowe w ramach projektów międzyresortowych.

ZAPISY: https://odnswp.pl/2024/02/12/narcyzm-i-psychopatia-z-roznych-zrodel/

Dodaj komentarz