Data

lut 27 2024
Expired!

Czas

8:00 pm - 9:00 pm

Kłamstwo wg Susan Forward i Donna Frazier

Szanowni Państwo,

serdecznie zapraszamy Państwa na szkolenie „Kłamstwo wg Susan Forward i Donna Frazier” które odbędzie się w dniu 27 lutego 2024 o godz.: 20:00 w formule on-line.

Program szkolenia/Opis szkolenia:

Kto kłamie – nikomu nie wierzy.

Kłamca i oszust kontrolują to co wiesz. Działają wbrew twojemu interesowi, chroniąc własny…

Ludzie czują się bezradni wobec kłamstwa, po jego ujawnieniu grunt usuwa się im spod nóg, ogarnia lęk. Dlatego czasem zbyt długo je tolerują. Tymczasem związek z kłamcą niszczy szacunek człowieka dla samego siebie, zdolność do zaufania własnym zmysłom i osądom. Autorki książki podają jednak rozwiązania pokazując, jakie są typy kłamczuchów, jak z każdym rozmawiać i jak naprawić taki związek. Jest na to duża szansa, choć nie na 100%. Ale warto spróbować.

Szkolenie poprowadzi dr Elżbieta Zubrzycka –  magister psychologii (specjalizacja: psychologia kliniczna); doktor nauk humanistycznych. Wykładała na Akademii Medycznej w Gdańsku, a następnie zajmowała się pracą terapeutyczną w Poradni Nerwic dla Dzieci w Gdańsku. Ukończyła dwuletnie studium psychoterapii oraz liczne szkolenia w zakresie technik terapeutycznych, takich jak: terapia rodzin w podejściu systemowym, prowadzenie grup Balinta, NLP, hipnoza. Równolegle wykładała w Instytucie Psychologii U.G. (psychologię rodziny, wychowawczą, rozwojową, techniki  terapeutyczne, psychosomatykę). Prowadziła badania naukowe w ramach projektów międzyresortowych.

ZAPISY: https://odnswp.pl/2024/02/12/klamstwo-wg-susan-forward-i-donna-frazier/

Dodaj komentarz