Data

lut 20 2024
Expired!

Czas

8:00 pm - 9:00 pm

Szantaż emocjonalny wg Susan Forward i Donna Frazier

Szanowni Państwo,

serdecznie zapraszamy Państwa na szkolenie „Szantaż emocjonalny wg Susan Forward i Donna Frazier” które odbędzie się w dniu 20 lutego 2024 o godz.: 20:00 w formule on-line.

Program szkolenia/Opis szkolenia:

Niekiedy odczuwamy dyskomfort w relacjach z drugim człowiekiem, czy to w rodzinie, czy w pracy. Przyczyną może być wywierana presja, służąca bezpardonowemu dążeniu do zaspokojenia własnych potrzeb. Na mechanizm szantażu emocjonalnego składa się z wyraźnych 6 etapów. Poznamy 4 rodzaje szantażystów, czyli prokuratorów, biczowników, cierpiętników i kusicieli oraz piękne cechy charakteru, które ułatwiają poddanie się szantażowi. Nauczymy się właściwie komunikować, by nie zaogniać sytuacji i zarazem przerwać proces manipulacji.

Szkolenie poprowadzi dr Elżbieta Zubrzycka –  magister psychologii (specjalizacja: psychologia kliniczna); doktor nauk humanistycznych. Wykładała na Akademii Medycznej w Gdańsku, a następnie zajmowała się pracą terapeutyczną w Poradni Nerwic dla Dzieci w Gdańsku. Ukończyła dwuletnie studium psychoterapii oraz liczne szkolenia w zakresie technik terapeutycznych, takich jak: terapia rodzin w podejściu systemowym, prowadzenie grup Balinta, NLP, hipnoza. Równolegle wykładała w Instytucie Psychologii U.G. (psychologię rodziny, wychowawczą, rozwojową, techniki  terapeutyczne, psychosomatykę). Prowadziła badania naukowe w ramach projektów międzyresortowych.

ZAPISY: https://odnswp.pl/2024/02/12/szantaz-emocjonalny-wg-susan-forward-i-donna-frazier/

Dodaj komentarz