Data

lut 22 2024
Expired!

Czas

8:00 pm - 9:00 pm

Uczeń neuroróżnorodny a relacje rówieśnicze

Szanowni Państwo,

serdecznie zapraszamy Państwa na szkolenie „Uczeń neuroróżnorodny a relacje rówieśnicze” które odbędzie się w dniu 22 lutego 2024 o godz.: 20:00 w formule on-line.

Program szkolenia/Opis szkolenia:

Czy wiesz, że dziecko ze spektrum autyzmu i zespołem nadpobudliwości psychoruchowej z deficytem uwagi chce i potrzebuje kolegów? Masz świadomość, że trudności w budowaniu relacji rówieśniczych nie wynikają tylko z samego zaburzenia neurorozwojowego, ale od postawy ludzi neurotypowych w tym nauczycieli i rodziców? Zdajesz sobie sprawę z tego, że konsekwentna i przewidywalna postawa nauczycieli, znacząco poprawia relacje rówieśnicze wszystkich uczniów w klasie? Czy potrafisz nauczyć umiejętności przyjaźni…?

Szkolenie prowadzi mgr Magdalena Kosiń – fizjoterapeuta, logopeda, terapeuta i diagnosta zaburzeń integracji sensorycznej oraz trener metody DIR – Floortime. Ukończyła liczne szkolenia i kursy, by lepiej pomagać dzieciom z ASD. Na co dzień terapeuta dzieci i młodzieży ze spektrum autyzmu oraz zaburzeniami sensorycznymi i genetycznymi. Od wielu lat prowadzi szkolenia stacjonarne i online dla specjalistów I rodziców w Polsce i w Wielkiej Brytanii. Laureatka najwyższego odznaczenia – Złotej Odznaki Macierzy Szkolnej w Londynie, za wieloletnie wspieranie dzieci i młodzieży polskiej poza granicami kraju. Autorka dwóch książek na temat spektrum autyzmu: „Puzzle autyzmu – jak je ułożyć” oraz „Niedoskonała doskonałość”.

ZAPISY: https://odnswp.pl/2024/02/09/uczen-neuroroznorodny-a-relacje-rowiesnicze/

Dodaj komentarz