Data

paź 17 2023
Expired!

Czas

8:00 pm - 9:00 pm

Uczeń z Zespołem Downa – poznaj metody pracy oparte na najnowszych badaniach

Szanowni Państwo,

serdecznie zapraszamy Państwa na szkolenie „Uczeń z Zespołem Downa – poznaj metody pracy oparte na najnowszych badaniach”, które odbędzie się w dniu 17 października 2023 w formule on-line.

Program szkolenia/Opis szkolenia:

Dzieci z zespołem Downa często ocenianie są przez pryzmat wielu stereotypów. Wiedza o ich rozwoju nie jest powszechna. Często mylny obraz budują błędne przekonania, zbyt duże uogólnienia. Każde z nich rozwija się inaczej, często ich możliwości są podyktowane innego rodzaju współwystępują. Dzieci z zespołem Downa (ZD) korzystają również z nauki w szkołach ogólnodostępnych. Dlatego tak istotne jest, by dobrze rozumieć ich potrzeby.

Dzięki szkoleniu dr Marty Koplejewskiej dowiesz się, jak właściwie pracować z dzieckiem z zespołem Downa, by pomóc mu jak najlepiej odnaleźć się w codziennych realiach. Prowadząca omówi przyczyny, objawy i rodzaje zespołu Downa, wyjaśni także kilka najczęstszych mitów i wątpliwości krążących wokół trisomii 21. chromosomu. Uczestnicy webinaru poznają metody i techniki pracy stosowane w uczniami z zespołem Downa, gotowe do wykorzystania we własnej pracy dydaktycznej i wychowaniu dziecka.

Szkolenie poprowadzi dr MARTA KOPLEJEWSKA magister fizyki, doktora nauk społecznych z dyscypliny pedagogika. Posiada bogate doświadczenie w zakresie pracy dydaktyczno – wychowawczej, a także szeroką wiedzę i umiejętności w zakresie tworzenia dokumentacji dotyczącej organizacji procesu edukacyjnego. Jest nauczycielem dyplomowanym, egzaminatorem z fizyki, rzeczoznawcą podręczników z fizyki, ekspertem komisji egzaminacyjnych i kwalifikacyjnych dla nauczycieli ubiegających się o awans na stopień zawodowy. Adiunkt w Krakowskiej Akademii im. Frycza Modrzewskiego.

ZAPISY: https://odnswp.pl/2023/10/09/uczen-z-zespolem-downa-poznaj-metody-pracy-oparte-na-najnowszych-badaniach/

Dodaj komentarz