Data

lis 20 2023
Expired!

Czas

8:00 pm - 9:00 pm

Uzależnienie ucznia od smartfonu

Szanowni Państwo,

serdecznie zapraszamy Państwa na szkolenie „Uzależnienie ucznia od smartfonu” które odbędzie się w dniu 20 listopada 2023 w formule on-line.

Program szkolenia/Opis szkolenia:

Telefon to ważne urządzenie w życiu człowieka, ale czy użytkujemy go we wlasciwy sposób? Czy rozsądnie korzystamy z mediów społecznościowych? Czy TikTok to bezpieczna aplikacja dla dzieci i młodzieży? Więcej na szkoleniu…

Szkolenie poprowadzi Monika Frysz – trener kompetencji cyfrowych, specjalista ds. praw autorskich w edukacji, mentor, ogólnopolski trener w programie edukacji cyfrowej dla nauczycieli “Lekcja: Enter”. Pomaga nauczycielom rozwijać umiejętności w zakresie wykorzystywania technologii informacyjno-komunikacyjnych (TIK) w edukacji. Jednocześnie jest również grafikiem komputerowym, prowadzi podstawowe oraz zaawansowane szkolenia w CANVIE dla szkół i przedszkoli. Od zeszłego roku szkolnego prowadzi również szkolenia związane z tematyką sztucznej inteligencji (AI) oraz pokazuje jak jej tajniki można wykorzystać w edukacji szkolnej i przedszkolnej.

ZAPISY: https://odnswp.pl/2023/11/13/uzaleznienie-ucznia-od-smartfonu/

Dodaj komentarz