Data

sty 31 2024
Expired!

Czas

8:00 pm - 9:00 pm

Wady wymowy u dzieci – szkolenie dla nauczycieli

Szanowni Państwo,

serdecznie zapraszamy Państwa na szkolenie Wady wymowy u dzieci w wieku przedszkolnym– szkolenie dla nauczycieli” które odbędzie się w dniu 31 stycznia 2024 o godz.: 20:00 w formule on-line.

Program szkolenia/Opis szkolenia:

Czy wiesz jak skutecznie radzić sobie z wadami wymowy u dzieci? Czy zastanawiałeś się, jak działa anatomia twarzy i układu aparatu artykulacyjnego podczas formowania dźwięków mowy? Czy wiesz, jakie są praktyczne narzędzia do rozpoznawania i korygowania wad wymowy? Celem naszego szkolenia jest uświadomienie nauczycielom prawidłowego rozwoju głosek u dzieci, zwrócenie uwagi na potencjalne problemy, takie jak dyslalia, oraz umiejętność odróżnienia patologii od naturalnych etapów rozwoju mowy. Szkolenie skierowane do nauczycieli, przedstawiona zostanie podstawowa wiedza logopedyczna.

Szkolenie poprowadzi Natalia Glanowska – “Jestem neurologopedą, pedagogiem, nauczycielem wychowania przedszkolnego oraz terapeutą miofunkcjonalnym. Doświadczenie zawodowe zdobywałam pracując w Poradni Psychologiczno- Pedagogicznej, prowadząc terapię logopedyczną w szkole integracyjnej, stowarzyszeniach oraz realizując zajęcia WWR. Posiadam doświadczenie w pracy z niemowlętami, z dziećmi z autyzmem i ze spektrum autyzmu, zespołem Aspergera, zespołem Downa, FAS i FASD, afazją, alalią, opóźnionym rozwojem mowy, niesłyszącymi oraz dwujęzycznymi, dziećmi z upośledzeniem intelektualnym w stopniu umiarkowanym. Proces terapeutyczny wspieram m.in. elektrostymulacją oraz kinesiotapingiem. Jako nauczyciel akademicki mam przyjemność i zaszczyt dzielenia się swoją wiedzą ze studentami.”

ZAPISY: https://odnswp.pl/2024/01/24/wady-wymowy-u-dzieci-w-wieku-przedszkolnym-szkolenie-dla-nauczycieli/

Dodaj komentarz