Data

mar 12 2024
Expired!

Czas

6:30 pm - 8:00 pm

Warsztaty Canva – od zera do bohatera

Szanowni Państwo,

serdecznie zapraszamy Państwa na kurs „Warsztaty Canva – od zera do bohatera” który odbędzie się w dniach 12, 19, 25 marca 2024 o godz.: 17:30 w formule on-line.

Program szkolenia/Opis szkolenia:

Czy wiesz, że z pomocą Canvy oszczędzisz czas i energię, a Twoje lekcje będą jeszcze ciekawsze? Poznaj proste triki, dzięki którym stworzysz piękne i funkcjonalne materiały edukacyjne. Stwórz karty pracy, generuj dowolny obraz i animuj prezentacje w kilka sekund! Te i wiele innych zagadnień poznasz na nowym, WARSZTATOWYM kursie z Canvy.

Szkolenie prowadzi Monika Frysz – trener kompetencji cyfrowych, specjalista ds. praw autorskich w edukacji, mentor, ogólnopolski trener w programie edukacji cyfrowej dla nauczycieli “Lekcja: Enter”. Pomaga nauczycielom rozwijać umiejętności w zakresie wykorzystywania technologii informacyjno-komunikacyjnych (TIK) w edukacji. Jednocześnie jest również grafikiem komputerowym, prowadzi podstawowe oraz zaawansowane szkolenia w CANVIE dla szkół i przedszkoli. Od zeszłego roku szkolnego prowadzi również szkolenia związane z tematyką sztucznej inteligencji (AI) oraz pokazuje jak jej tajniki można wykorzystać w edukacji szkolnej i przedszkolnej.

PEŁNY PROGRAM I ZAPISY: https://odnswp.pl/2024/02/26/warsztaty-canva-od-zera-do-bohatera/

Dodaj komentarz