Data

lut 08 2024
Expired!

Czas

8:00 pm - 9:00 pm

Wpływ nauczyciela na przygotowanie ucznia do rynku pracy

Szanowni Państwo,

serdecznie zapraszamy Państwa na szkolenie „Wpływ nauczyciela na przygotowanie ucznia do rynku pracy” które odbędzie się w dniu 8 lutego 2024 o godz.: 20:00 w formule on-line.

Program szkolenia/Opis szkolenia:

Czy wiesz, że rola nauczyciela jest kluczowa w kształtowaniu umiejętności i kompetencji uczniów, które są niezbędne na dzisiejszym rynku pracy? Nasze szkolenie skupia się na doskonaleniu umiejętności pedagogicznych, aby nauczyciele mogli efektywnie wspierać uczniów w rozwijaniu umiejętności miękkich, kreatywności i umiejętności interpersonalnych. Poznaj strategie nauczania, które przygotują młodych ludzi do wyzwań zawodowych, a jednocześnie inspirują ich do samorozwoju.

Szkolenie poprowadzi Sylwia Toporowska – trenerka z wieloletnim doświadczeniem szkoleniowym. Posiada międzynarodowy certyfikat Trenera Biznesu ACI. Ukończyła Szkołę Trenerek i Trenerów Antydyskryminacyjnych, jest też Certyfikowanym Praktykiem Treningu Zastępowania Agresji ART. Specjalizuje się w szkoleniach z zakresu: wykluczenia i przemocy w szkole, agresji elektronicznej, nauczania wspieranego technologiami informacyjnymi i komunikacyjnymi (TIK), różnic pokoleniowych – uczeń – nauczyciel, praw człowieka.

ZAPISY: https://odnswp.pl/2024/01/30/wplyw-nauczyciela-na-przygotowanie-ucznia-do-rynku-pracy/

Dodaj komentarz