Data

mar 07 2024
Expired!

Czas

8:00 pm - 9:00 pm

Współpraca nauczyciela z rodzicami dziecka z wyzwaniami

Szanowni Państwo,

serdecznie zapraszamy Państwa na szkolenie „Współpraca nauczyciela z rodzicami dziecka z wyzwaniami” które odbędzie się w dniu 7 marca 2024 o godz.: 20:00 w formule on-line.

Program szkolenia/Opis szkolenia:

Czy wiesz, że każda rodzina, u której pojawia się dziecko z deficytami doświadcza różnego rodzaju trudnych sytuacji? Masz świadomość, że wiele aspektów życia i funkcjonowania dziecka z wyzwaniami jest różnie postrzegane, w zależności od perspektywy obserwatora? Zdajesz sobie sprawę z tego, że współpraca na drodze nauczycieli – rodzic to klucz do drzwi rozwojowych dziecka? Czy potrafisz zrozumieć, a nie osądzać…?

Szkolenie poprowadzi mgr Magdalena Kosiń – fizjoterapeuta, logopeda, terapeuta i diagnosta zaburzeń integracji sensorycznej oraz trener metody DIR – Floortime. Ukończyła liczne szkolenia i kursy, by lepiej pomagać dzieciom z ASD. Na co dzień terapeuta dzieci i młodzieży ze spektrum autyzmu oraz zaburzeniami sensorycznymi i genetycznymi. Od wielu lat prowadzi szkolenia stacjonarne i online dla specjalistów i rodziców w Polsce i w Wielkiej Brytanii. Laureatka najwyższego odznaczenia – Złotej Odznaki Macierzy Szkolnej w Londynie, za wieloletnie wspieranie dzieci i młodzieży polskiej poza granicami kraju. Autorka dwóch książek na temat spektrum autyzmu: „Puzzle autyzmu – jak je ułożyć” oraz „Niedoskonała doskonałość”.

ZAPISY: https://odnswp.pl/2024/02/27/wspolpraca-nauczyciela-z-rodzicami-dziecka-z-wyzwaniami/

Dodaj komentarz