Data

lut 06 2024
Expired!

Czas

8:00 pm - 9:00 pm

Wywieranie wpływu na ludzi wg R. Cialdiniego

Szanowni Państwo,

serdecznie zapraszamy Państwa na szkolenie „Wywieranie wpływu na ludzi wg R. Cialdiniego” które odbędzie się w dniu 6 lutego 2024 o godz.: 20:00 w formule on-line.

Program szkolenia/Opis szkolenia:

Czy wiesz, że Robert B. Cialdini, profesor uniwersytetu w Arizonie opracował 6 zasad/sposobów, w jaki firmy marketingowe wpływają na nasze postępowanie? Ponieważ wcześniej dostrzegł, że daje się naciągnąć na różne sztuczki, zaczął badać ten temat. Najpierw szkoląc się u praktyków. Następnie zbadał naukowo poznane techniki. Technik są tysiące, ale można je ująć w 6 kategoriach: Wzajemność, niedostępność, autorytet, zaangażowanie i konsekwencja działania, społeczny dowód słuszności i sympatia.

W pierwszej chwili nazwy tych kategorii z niczym się nie kojarzą, ale kiedy je omówimy, staną się jasne jak kryształowa kula i ich zrozumienie prawdopodobnie zwiększy odporność na marketingową manipulację, a co za tym idzie zostanie nam nieco więcej pieniędzy w kieszeni.

Szkolenie poprowadzi dr Elżbieta Zubrzycka –  magister psychologii (specjalizacja: psychologia kliniczna); doktor nauk humanistycznych. Wykładała na Akademii Medycznej w Gdańsku, a następnie zajmowała się pracą terapeutyczną w Poradni Nerwic dla Dzieci w Gdańsku. Ukończyła dwuletnie studium psychoterapii oraz liczne szkolenia w zakresie technik terapeutycznych, takich jak: terapia rodzin w podejściu systemowym, prowadzenie grup Balinta, NLP, hipnoza. Równolegle wykładała w Instytucie Psychologii U.G. (psychologię rodziny, wychowawczą, rozwojową, techniki  terapeutyczne, psychosomatykę). Prowadziła badania naukowe w ramach projektów międzyresortowych.

ZAPISY: https://odnswp.pl/2024/01/31/wywieranie-wplywu-na-ludzi-wg-r-cialdiniego/

Dodaj komentarz