Data

kwi 29 2024
Expired!

Czas

8:00 pm - 9:00 pm

Zabawy wspierające naukę pisania i czytania

Szanowni Państwo,

serdecznie zapraszamy Państwa na szkolenie „Zabawy wspierające naukę pisania i czytania” które odbędzie się w dniu 29 kwietnia 2024 o godz.: 20:00 w formule on-line.

Program szkolenia/Opis szkolenia:

Czy wiesz dlaczego dorośli uważają, że gdy dziecko jest małe musi się tylko bawić? Czy nauka liter musi mu się kojarzyć z „nudziarstwem”? Czy nie może kojarzyć mu się z zabawą? Dlaczego wszystkie dzieci mają uczyć się liter w tym samym momencie?

Podążajmy za dzieckiem, a nie za tym co narzuca mu dorosły!

Szkolenie poprowadzi dr MARTA KOPLEJEWSKA magister fizyki, doktor nauk społecznych z dyscypliny pedagogika. Posiada bogate doświadczenie w zakresie pracy dydaktyczno – wychowawczej, a także szeroką wiedzę i umiejętności w zakresie tworzenia dokumentacji dotyczącej organizacji procesu edukacyjnego. Jest nauczycielem dyplomowanym, egzaminatorem z fizyki, rzeczoznawcą podręczników z fizyki, ekspertem komisji egzaminacyjnych i kwalifikacyjnych dla nauczycieli ubiegających się o awans na stopień zawodowy. Adiunkt w Krakowskiej Akademii im. Frycza Modrzewskiego.  Była prodziekan w poznańskiej Wyższej Szkole Bezpieczeństwa z siedzibą w Skoczowie. Przez 13 lat związana z Zespołem Placówek Szkolno-Wychowawczo-Rewalidacyjnych w Cieszynie, gdzie pracowała z dziećmi i młodzieżą z różnym stopniem niepełnosprawności intelektualnej, deficytami rozwojowymi oraz w normie intelektualnej. Wieloletni pedagog prowadzący zajęcia w ramach wczesnego wspomagania rozwoju dziecka. Niejednokrotnie  udowodniła, iż nie ma barier w zdobywaniu szczytów dla osób z niepełnosprawnością i tylko holistyczne podejście może przynieść wielkie sukcesy. Praca z dziećmi i młodzieżą jest dla niej wielką pasją.

ZAPISY: https://odnswp.pl/2024/04/18/zabawy-wspierajace-nauke-pisania-i-czytania/

Dodaj komentarz