Data

lis 21 2023
Expired!

Czas

8:00 pm - 9:00 pm

Zachowania niepożądane u uczniów neuroróżnorodnych

Szanowni Państwo,

serdecznie zapraszamy Państwa na szkolenie „Zachowania niepożądane u uczniów neuroróżnorodnych” które odbędzie się w dniu 21 listopada 2023 w formule on-line.

Program szkolenia/Opis szkolenia:

Czy wiesz, że uczniowie neuroróżnorodni, tacy jak dzieci z autyzmem czy z zespołem nadpobudliwości psychoruchowej z deficytem uwagi, często wykazują zachowania, które mogą być trudne do zrozumienia i zarządzania?

• Czy wiesz, że każde zachowanie dziecka z zaburzeniami neurorozwojowymi ma jakiś cel?

• Masz świadomość, że wiele zachowań niepożądanych jest wynikiem wyzwań rozwojowych, a nie świadomym działaniem?

• Zdajesz sobie sprawę z tego, że zachowania niepożądane są problemem dziecka, a nie Twoim?

• Czy potrafisz zidentyfikować podłoże zachowań niepożądanych?

Na te i inne pytania odpowiemy sobie podczas webinaru.

Szkolenie prowadzi mgr Magdalena Kosiń – fizjoterapeuta, logopeda, terapeuta i diagnosta zaburzeń integracji sensorycznej oraz trener metody DIR – Floortime. Ukończyła liczne szkolenia i kursy, by lepiej pomagać dzieciom z ASD. Na co dzień terapeuta dzieci i młodzieży ze spektrum autyzmu oraz zaburzeniami sensorycznymi i genetycznymi. Od wielu lat prowadzi szkolenia stacjonarne i online dla specjalistów I rodziców w Polsce i w Wielkiej Brytanii. Laureatka najwyższego odznaczenia – Złotej Odznaki Macierzy Szkolnej w Londynie, za wieloletnie wspieranie dzieci i młodzieży polskiej poza granicami kraju. Autorka dwóch książek na temat spektrum autyzmu: „Puzzle autyzmu – jak je ułożyć” oraz „Niedoskonała doskonałość”.

Dodaj komentarz