Mobbing i dyskryminacja w miejscu pracy

Szanowni Państwo,

serdecznie zapraszamy na szkolenie Mobbing i dyskryminacja w miejscu pracy, które odbędzie się 24 stycznia 2022 o godz. 20:00 na platformie ZOOM.

Program szkolenia:

 • pojęcie mobbingu i dyskryminacji w pracy,
 • przykłady mobbingu i dyskryminacji – studium przypadków,
 • odróżnianie zarządzania i konfliktów od mobbingu i dyskryminacji,
 • rola zwierzchników wobec zjawiska mobbingu i dyskryminacji,
 • wewnętrzne procedury antymobbingowe,
 • postępowania sądowe w sprawach mobbing i dyskryminację w pracy.

Szkolenie poprowadzi Tomasz Kwiatkowski – radca prawny specjalizujący się w ww. temacie.

Koszt szkolenia to 28 PLNAby zapisać się na szkolenie, należy wypełnić poniższy formularz szkoleniowy. Koniecznym jest wgranie do formularza potwierdzenia wpłaty. W cenie szkolenia są materiały oraz zaświadczenie.

Zapisy trwają do 16 stycznia 2022 r. lub wyczerpania limitu miejsc.

DANE DO PRZELEWU
Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli Stowarzyszenia „Wspólnota Polska”
ul. Pieniężnego 6, 14-100 Ostróda
14 2490 0005 0000 4600 7271 8358, Swift (dla przelewów zza granicy): ALBPPLPW lub PAYPALEM na adres: szkolenia.odnswp@gmail.com

Serdecznie zapraszamy.

ZAPRASZAMY NA INNE NASZE SZKOLENIA!

 • Budowanie Pozytywnych Relacji, czyli Trening Umiejętności Społecznych w szkole”
  Szanowni Państwo, w ramach doskonalenia nauczycieli serdecznie zapraszamy na cykl trzech webinarów pod wspólnym tytułem Budowanie Pozytywnych Relacji, czyli Trening Umiejętności Społecznych w szkole, które odbędą się 5., 12. i 16.10.2023 o godz. 18:00 w formie on-line jako warsztaty. Program szkoleń: Adresat Zainteresowani nauczyciele lub Rady Pedagogiczne Cel Na spotkaniu: Zdefiniujmy, czym jest TUSDowiemy się … Czytaj więcej.
 • Polszczyzna 2.0.
  Szanowni Państwo, serdecznie zapraszamy Państwa na szkolenie „Polszczyzna 2.0.”, które odbędzie się w dniu 2 października 2023 w formule on-line. Program szkolenia/Opis szkolenia: Czy wiesz, że: Język polski się zmienia i ewaluuje od zawsze. Waćpanna nie jest już w szkole mile widziana, ale też żal.pl jest już przestarzały. Dlaczego mlodzi ludzie, niezależnie od epoki, tak bardzo … Czytaj więcej.
 • Jerzy wierzy, że na wieży znajduje się stado jeży, czyli wybrane elementy dydaktyki nauczania ortografii
  Szanowni Państwo, serdecznie zapraszamy Państwa na szkolenie „Jerzy wierzy, że na wieży znajduje się stado jeży, czyli wybrane elementy dydaktyki nauczania ortografii”, które odbędzie się w dniu 4 października o godz. 20:00 w formule on-line. Program szkolenia/Opis szkolenia: Dydaktyka ortografii stanowi zagadnienie niełatwe. W miarę upływu lat i klas, uczniowie bardzo szybko zapominają opracowany materiał i … Czytaj więcej.
 • Kongres Rzeczpospolita Kresowa
  Szanowni Państwo! Uprzejmie informujemy, że Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli Stowarzyszenia „Wspólnota Polska” wraz z Oddziałem Warmińsko-Mazurskim Stowarzyszenia „Wspólnota Polska” w dniach 11-13 października organizuje we współpracy z Zarządem Głównym Towarzystwa Miłośników Wilna i Ziemi Wileńskiej oraz Warmińsko-Mazurskim Urzędem Wojewódzkim spotkanie działaczy towarzystw kresowych oraz przedstawicieli polskich szkół zainteresowanych podtrzymywaniem wiedzy o kulturze i dziedzictwie wschodnich i … Czytaj więcej.
 • Po prostu po polsku. Jeszcze raz.
  Szanowni Państwo, w ramach doskonalenia zawodowego nauczycieli, serdecznie zapraszamy Państwa na szkolenie „Po prostu po polsku. Jeszcze raz. Praca z tekstem uproszczonym”, które odbędzie się 3 października 2023 o godz. 20:00. Szkolenie przeznaczone jest głównie dla nauczycieli starszych klas IV – VIII szkół podstawowych, których uczniami są cudzoziemcy, dzieci powracające, dzieci polonijne i dzieci z dysleksją. Program szkolenia obejmie przedstawienie informacji czym jest … Czytaj więcej.
 • WWR – wczesne wspomaganie rozwoju dziecka
  Szanowni Państwo, serdecznie zapraszamy Państwa na szkolenie „WWR – wczesne wspomaganie rozwoju dziecka”, które odbędzie się w dniu 25 września o godz. 20:00 w formule on-line. Program szkolenia/Opis szkolenia: Czy wiesz, że… Badania naukowe potwierdzają, że pierwsze lata życia dziecka są najbardziej znaczące dla jego prawidłowego rozwoju? Mówi o tym nauka opisująca fizjologię dojrzewania centralnego i … Czytaj więcej.